Právě prohlížíte: category

Pivovary

Češi se těší nejen na hospody, ale i výčepní

„Pivo od tebe má perfektní pěnu, Pavle“. „Skvěle chutná, je jedna báseň, Martino.“ „V sobotu vezmu i bráchu, od tebe má hladinku nejradši, Karle.“ Tohle budeme moci už od pondělí znovu slyšet na znovuotevřených zahrádkách.

Muzeum piva zve na výstavu 1. republika, na obrázku krásná žena stylově oblečená

Ženský půvab a mužský šarm v Pivovarském muzeu

Prožijte příjemné sobotní odpoledne ve stylu 30. let. Ženský půvab a mužský šarm budete mít příležitost obdivovat v podání modelů „Jen pro ten dnešní den“. To je název přehlídky, která v sobotu 11. února otevře šatníky dam a gentlemanů 1. republiky.

Pivobraní v pivovaru Klášter

K létu a pivu neodmyslitelně patří také festivaly a koncerty pod širým nebem, a tak Pivovar Klášter přichází už s 23. ročníkem tradičního Pivobraní.

Sedm Kulí z Benešova dostane Top Delikatesu

Letos v pořadí 19. ročník veletrhu GastroFair Víno&Delikatesy, který se uskuteční ve dnech 26. – 28. 4. 2016 na pražském Výstavišti, představí během tří dnů největší expozici vín, destilátů a dalších nápojů včetně pochutin z „nových“ zemí Evropské unie. Pestrou nabídku doplní také točené pivo Ferdinand z Benešova.

Vítejte jaro v Jeseníkách

K vítání jara patří ptačí zpěv a v Jeseníkách také Ryzí pivo z hor. Obojí si můžete dopřát druhou dubnovou sobotu.

Arriva zahájila prodej piva Ferdinand

Železniční dopravce Arriva patřící pod skupinu Deutsche Bahn, která koncem února vypravila svůj první spěšný vlak do Benešova, nově od 5. března zahájila pravidelný spoj do Trenčína a zpět. Společnost přivzala do svého sortimentu občerstvení i nové třetinkové lahve s pivem Ferdinand.

Na zelený čtvrtek jedině zelené pivo!

Zelené Škopky na oslavu svátků jara. Přesně tak to bude vypadat ve stovkách hospod v celé České republice na Zelený čtvrtek, který připadá na 24. března.