Pivobraní v pivovaru Klášter

pivní festivalK létu a pivu neodmyslitelně patří také festivaly a koncerty pod širým nebem, a tak Pivovar Klášter přichází už s 23. ročníkem tradičního Pivobraní. Ti, co tuto akci navštěvují pravidelně, vědí, že se mohou těšit nejen na výborné pivo Klášter, ale také na kvalitní československé kapely, prohlídky pivovaru a super atmosféru. To vše čeká návštěvníky v sobotu 25. 6. v areálu Pivovaru Klášter v Hradišti nad Jizerou.

Hudební program bude letos skutečně nabitý. Největším tahákem by měla být slovenská rocková kapela z Nitry – Horkýže Slíže, která všechny přítomné jistě dostane do varu. Kromě ní vystoupí kapela Děda Mládek Illegal Band a chybět nebudou ani Mňága a Žďorp nebo Argema. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude na závěr programu kapela AC/DC Revival. „Letošní výběr kapel je velice pestrý, pracovali jsme na něm již od podzimu 2015. Věřím, že všichni interpreti uspokojí i náročné posluchače živé venkovní muziky,“ těší se Martin Pluhař, obchodní ředitel Pivovaru Klášter.

Ochutnejte konopné pivo
konopné pivoZajímavé, nesycené, nepasterované pivo vyráběné v pivovaru rodiny Trojanových 10 km za českou hranicí. Bez přidaného cukru, chmelových výtažků či barviv. Výtažek z konopných květů propůjčuje pivu nezaměnitelný charakter.

Koupit

Pivobraní nebude jen o hudbě ale samozřejmě také o skvělém pivu Klášter, a proto se mohou návštěvníci těšit na komentovanou degustaci nebo na školu čepování piva. „Hosté se dozví, jak správně načepovat pivo a jaký je rozdíl mezi pivem načepovaným na hladinku, šnytem a mlíkem. Všechny styly si samozřejmě budou moci také sami vyzkoušet,“ popisuje Martin Pluhař.

Návštěvníkům se brána pivovaru otevře v 12.00 hodin. Vstupenky lze pořídit za 150 korun. Stejně jako loni i letos je zajištěna kyvadlová doprava z Mnichova Hradiště od nádraží ČD se zastávkami u Sokolovny, náměstí, pivovar a zpět. Jezdit bude každou celou hodinu od 12.00 do 20.00 hodin.

Líbil se Vám náš článek?