Arriva zahájila prodej piva Ferdinand

Pivo ve vlaku ArivaŽelezniční dopravce Arriva patřící pod skupinu Deutsche Bahn, která koncem února vypravila svůj první spěšný vlak do Benešova, nově od 5. března zahájila pravidelný spoj do Trenčína a zpět. Společnost přivzala do svého sortimentu občerstvení i nové třetinkové lahve s pivem Ferdinand.

Kromě neperlivé vody, která se podává na palubě vlaku do Trenčína zdarma, je možné si od teď koupit i dva pivní speciály z Benešova. Konkrétně je to světlá jedenáctka Max a polotmavý speciál Sedm Kulí, jak uvedla Eva Hendrychová z obchodního oddělení pivovaru. Pivovaru se tak daří naplňovat jeho plány a díky nové třetinkové lahvi se tak dostávat blíže k široké veřejnosti i mimo Benešov. „V současné době jsou tak možné ochutnat naše pivní speciály nově v Praze například ve Vysočanech v restauraci Pragovka nebo v Běchovicích v Restauraci Kudy Kam,“ dodala Eva Hendrychová.

Ochutnejte konopné pivo
konopné pivoZajímavé, nesycené, nepasterované pivo vyráběné v pivovaru rodiny Trojanových 10 km za českou hranicí. Bez přidaného cukru, chmelových výtažků či barviv. Výtažek z konopných květů propůjčuje pivu nezaměnitelný charakter.

Více zde

Arriva, která v České republice vlastní tuto motorovou soupravu, využívá a nabízí své služby ve všední dny na trase Praha-Benešov-Praha a o víkendech pak právě spojení Praha-Trenčín a zpět. Vlak pojme až 140 cestujících a trasu Praha-Trenčín vlak ujede za 5 hodin.  Základní jízdné činní 350 korun, z Prahy do Benešova vyjde jednosměrná jízdenka na 50 korun. Slevu na jízdném dostanete při zakoupení jízdenky on-line, nebo jste majitelem ISIC karty, či studentem do 26 let.  Jízdenku si nemusíte tisknout, stačí jen průvodčímu ukázat kód, který obdržíte do mobilního telefonu.