Budějovický Budvar uvedl na trh novinku – PRÁVĚ STOČENÝ LEŽÁK

Speciální pivo, právě stočené pivo,Budějovický Budvar právě rozšířil sortiment o velmi zajímavou a netradiční novinku. Je určena pro zákazníky, kteří vyhledávají lokální čerstvé potraviny. Nový produkt se bude prodávat pod označením PRÁVĚ STOČENÝ LEŽÁK v láhvích o objemu 0,5 litru. Jedná se o nepasterovaný světlý ležák Budweiser Budvar B:ORIGINAL, přičemž láhve tohoto piva se odebírají z linky hned za plničem a neprocházejí pasterizací ani etiketováním.  Láhev je ručně označena atypickou visačkou a velmi rychle dopravena do obchodu. Z důvodů nároků na rychlost dodávky se bude PRÁVĚ STOČENÝ LEŽÁK prodávat pouze v Českých Budějovicích. Trvanlivost při skladování v temnu a při teplotě pod 10oC je 10 dnů.

Budějovický Budvar uvedl na trh zajímavou novinku. Pivovar nyní nabízí spotřebitelům specialitu patřící mezi lokální a čerstvé potraviny. Nový produkt se bude prodávat pod označením PRÁVĚ STOČENÝ LEŽÁK v láhvích o objemu 0,5 litru. Jde o nepasterovaný světlý ležák Budweiser Budvar B:ORIGINAL. Z výrobní linky se láhve tohoto piva odebírají hned za plničem a neprocházejí pasterizací ani ostatními procedurami na stáčírně lahví. Poté jsou velmi rychle dopraveny do obchodů.

„Cesta piva od naplnění láhve v pivovaru do obchodu, a poté na stůl spotřebitele, je významně zkrácena a zrychlena. Přepravní časy díky samostatnému rozvozu trvají jen několik minut. Senzorické vlastnosti takového piva jsou shodné s pivem, které můžeme ochutnat jen přímo v pivovaru,“ říká Ing. Adam Brož, Ph.D, MBA, sládek Budějovického Budvaru.

Ochutnejte konopné pivo
konopné pivoZajímavé, nesycené, nepasterované pivo vyráběné v pivovaru rodiny Trojanových 10 km za českou hranicí. Bez přidaného cukru, chmelových výtažků či barviv. Výtažek z konopných květů propůjčuje pivu nezaměnitelný charakter.

Více zde

Arriva, která v České republice vlastní tuto motorovou soupravu, využívá a nabízí své služby ve

Novinku přivítají především zákazníci, kteří vyhledávají lokální čerstvé potraviny ve specializovaných prodejnách, lahůdkářstvích, farmářských obchodech a podobně. V prodejnách musí být navíc zaručeno uchování v chladničce a za tmy. „Právě stočený ležák se musí v prodejně i po nákupu uchovávat ve tmě při teplotě nepřesahující 10oC. Již několik hodin zářivkového osvětlení v prodejní vitríně nebo slunečního světla by porušilo jeho unikátní čerstvou chuť. Udržitelnost jeho jedinečných vlastností je při splnění požadovaných podmínek 10 dnů,“ dodává Adam Brož.

Rozvoz pivaKvůli rychlosti a nárokům na logistiku bude PRÁVĚ STOČENÝ LEŽÁK dodáván pouze do vybraných obchodů na území města České Budějovice. „Ne každý má to štěstí, že v jeho městě už přes 120 let vaří své pivo světově známý pivovar. Chceme se všemi Budějčáky tuto výsadu naplno sdílet a nabídnout jim exkluzivní produkt, který nelze koupit mimo území města,“ uzavírá Adam Brož.

Rozvoz bude zajišťovat speciální vozidlo, které zajede až k těm správným dveřím. Jeho snímek najdete v příloze. Na území města ho budete potkávat minimálně 2 x týdně – zásobování prodejen bude probíhat totiž vždy v úterý a v pátek. Doporučená prodejní cena bude 25,- Kč za láhev 0,5 l.