Tipy na výlet na tento víkend (11-12.7.2015)

Za strašidly na hrad Lukov
fotografie hradu lukov. V popředí most a vstupní brána s věžíNa seznámení se strašidly zve zřícenina hradu Lukova nedaleko Zlína. Strašidelná prohlídka se chystá na sobotu 11. července.

LETNÍ MUZEJNÍ NOC V DRÁŽĎANECH
lidé jdoucí do muzea při muzejní nociV sobotu 11. července 2015 opět proběhne vrchol letní sezóny v Drážďanech: Letní muzejní noc. Skoro 50 muzeí otevře své brány a představí se tímto neobvyklým způsobem. Otevřou se i běžně nepřístupné depozitáře a mimořádné prohlídky dají nahlédnout do tajů drážďanských muzejních pokladů.

VELKÝ DEN KONÍ NA ŠIKLOVĚ MLÝNĚ
ukázka výcviku koní- den koní ve westernovém městečku Šiklův mlýnVelký průvod koní, strhující westernové závody, zábavná škola poníků i ukázka drezůry lipicána, to vše proběhne v sobotu 11. července na Šiklově mlýně ve Zvoli nad Pernštejnem.

Za zvukem kovadlin na hrad Buchlov
Kovář předvádějící své umění na hradě Buchlovve dnech 11. a 12. července se na hradě Buchlově na Uherskohradišťsku bude konat již devátý ročník mezinárodního kovářského sympózia Buchlovské kování. Zvuk kovadlin se hradem rozezní v sobotu od 10:00 do 18:00 a v neděli od 10:00 do 15:00.