Právě prohlížíte:

Zprávy

interiér vozu první třídy vlaku Pendolino

První pendolino dostalo nový interiér

České dráhy dokončily tříměsíční modernizaci interiéru prvního ze sedmi rychlovlaků pendolino. Cestující se nyní mohou těšit na nový interiér včetně moderních ergonomických sedaček, které jsou v 1. třídě potažené kůži.

Budoucnost je v originalitě

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i snaha obdarovat své blízké tím nejoriginálnějším dárkem. Nechte to na Ježíškovi a letos honbu za originalitou rozhodně vyhrajete. Ježíšek je cool. Letos bude rozdávat personalizované tenisky.

Jak správně nosit svetry?

Módní značka Stefanel ve své nové kolekci pro nadcházející období klade důraz na pleteniny. Jsou základním stavebním kamenem každé kolekce a rozhodně by tedy neměly chybět ani ve vašem šatníku. Víkendový outfit jimi doladíte k naprosté dokonalosti, věděla jste ale, že svetr může posloužit též jako sexy šaty? Nebo splňovat pravidla firemního dresscode?

ČESKÁ (a DĚTSKÁ) CHUŤOVKA 2017

Na obzoru ČESKÁ (a DĚTSKÁ) CHUŤOVKA 2017

Stalo se prakticky módou seznamovat se s původem a složením potravin, avšak ani ta nejzdravější potravina nikomu to komplexní potěšení z jídla nepřinese, pokud se nevyznačuje také  uspokojivou chutí..

V bílé do práce i do přírody

V jednoduchosti je krása. A síla. Proto se napříč podzimní kolekcí Stefanel nese jediná barva. Bílá. Její univerzální síla spočívá právě v jednoduchosti, v tom, že se snadno kombinuje s dalšími odstíny kolekce, stačí drobný doplněk v podobě šátku nebo brože a z jednoduchých šatů je mnohem zajímavější kousek. Neokoukaný.

Letní relaxační dámská jízda

Léto ještě neskončilo a vám zbývají ještě nějaké dny volna? Využijte je na relaxační pobyt s kamarádkou. Na internetu naleznete skutečně zajímavé nabídky – od historických pobytů na hradě či zámku, přes pobyty v exoticky laděném prostředí až po víkendy v lázních. Vychutnejte si dámský víkend plný smyslných požitků a užijte si pohodu. Přinášíme malou inspiraci, kam za relaxací a odpočinkem.