Právě prohlížíte:

Zprávy

Finále 20. ročníku Bohemia Sekt Trophée v Rudolfinu

Významný stánek hudebního umění – pražské Rudolfinum  -byl 26. října 2017 svědkem finále jubilejního 20. ročníku vrcholné soutěže českých sommeliérů. „Koncert“ svého mistrovství tu prezentovali tři nejlepší z dvaceti soutěžících.

Slavnostní finále České chuťovky v Senátu PČR

Soutěž o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek – Česká chuťovka 2017 a Dětská chuťovka 2017, která se konala pod záštitou předsedy Senátu Milana Štěcha a ministra zemědělství Mariana Jurečky, vyhlásila své vítěze.

Jak to tenkrát bylo?

Rádi posloucháte, když vám prarodiče vypráví příběhy z jejich dětství? Proč si taková vzpomínání nevylepšit hrou? Narazili jsme na originální deskovou hru “Jak to tenkrát bylo?” od Moniky Kopřivové.

Dýně pro zoo

Ostravská zoologická zahrada se po roce opět obrací na pěstitele a zahrádkáře, kteří mají nadúrodu dýní: Pokud nevíte co s nimi, rádi přijmeme Vaše přebytky, jež poslouží k výzdobě areálu zoo při tradičním listopadové akci a následně jako krmivo pro zvířata.

Fotorádce Canon: Jak na povedené fotografie pokrmů

Sociální sítě jsou jich plné, skvělé, zdařilé, více či méně povedené, ale i úplně šílené. Fotografie jídel prostě vládnou internetu. Přejete si patřit mezi tvůrce skvělých fotografií?Máme pro vás od odborníků společnosti Canon několik užitečných tipů. 

interiér vozu první třídy vlaku Pendolino

První pendolino dostalo nový interiér

České dráhy dokončily tříměsíční modernizaci interiéru prvního ze sedmi rychlovlaků pendolino. Cestující se nyní mohou těšit na nový interiér včetně moderních ergonomických sedaček, které jsou v 1. třídě potažené kůži.

Budoucnost je v originalitě

Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi i snaha obdarovat své blízké tím nejoriginálnějším dárkem. Nechte to na Ježíškovi a letos honbu za originalitou rozhodně vyhrajete. Ježíšek je cool. Letos bude rozdávat personalizované tenisky.