Právě prohlížíte:

Zprávy

Utrpení českého incomingu

Po otřesech v důsledku čínského viru jsou hranice České republiky opět otevřené. Kvůli ochranným opatřením ale jen pro některé zahraniční turisty. Ti navíc vzhledem k nejasnému systému vstupních pravidel ani nevědí, zda k nám přijet mohou. Raději tedy nepřijíždějí a chybějí nejen Praze, která již musela kvůli jejich výpadku zdražit jízdenky v MHD. Pokud se situace brzy nezlepší, hrozí zdražení dalších služeb.

Slavnostní ocenění výherců v důstojných prostorách Senátu PČR v r. 2019

13. ročník České chuťovky rozhodně není nešťastný!

I když někteří lidé považují číslo 13 za nešťastné, nezávislé potravinářské soutěže se to v žádném případě netýká. Přesto, že letos se uskuteční právě třináctý ročník, akce úspěšné míří do svého finále. Loni dokonce bezporuchově překonala i pandemickou situaci.

Česká chuťovka

ČESKÁ CHUŤOVKA je viruvzdorná…!

Čína dokázala ovlivnit celý svět – bohužel nikoli způsobem pozitivním, ale právě naopak. Už druhým rokem se náš život potýká se změnami, které jsme si nevybrali a ni je nemáme rádi. Škody na životě společenském, kulturním, ekonomickém jsou v řádu bilionů. Mezi drobné úspěchy, které viru odolaly, se řadí soutěž kvality potravin – Česká chuťovka. Bude se letos konat tím spíše, že pandemie již ustupuje.

Mýty kolující o rostlinné stravě

Mohou za nemoci z nedostatečně pestré stravy vegetariánské či veganské způsoby stravování? A je obtížnější získat z rostlinné stravy veškeré nezbytné živiny?

ČESKÁ CHUŤOVKA koronaviru odolala

V absolutní převaze znepokojujících zpráv, důsledku to pandemie z čínských laboratoří, vynikne jedna zpráva pozitivní: přehlídka kvalitních českých potravin – ČESKÁ CHUŤOVKA 2020 nevynechá!