Soutěž o vstupenky na gastro-festival Slavnosti brambor v ekologickém centru Eden

Vyhrajte rodinou vstupenku na unikátní gastronomický festival 

Plakátek s reklamou na gastro festival slavnosti Brambor v Bystřici nad PernštejnemNa příchozí čekají desítky odrůd, bramborové delikatesy,  výborné farmářské produkty, slavnostní bramborové menu, kuchařská show, workshopy a semináře pro pěstitele, ale také soutěže a další doprovodný program pro  celou rodinu.

Slavnosti brambor začnou v sobotu v 9:30 v nově otevřeném ekologicko-zábavním parku Eden, jehož obdobu byste nalezli pouze ve Velké Británii. Kromě bohatého programu, který Slavnosti brambor nabízí, se tak příchozí návštěvníci mohou podívat i do celého areálu Edenu. Ten se skládá z muzea půdy, Panského dvoru, Horácké vesničky, pivovaru, Zelené lékárny a Ekopavilonu. Přístupná bude také nedaleká farma Eden.

Jak vyhrát? 

Vyrobte z brambor co nejzajímavější a nejoriginálnější postavičku, zvířátko, figurku či cokoliv podobného.Své dílo vyfotografujte a foto nám zašlete pomocí formuláře níže. Soutěžit můžete do 6.9.2015. Tři nejzajímavější díla získají rodinou vstupenku ( 2 dospělí a 2 až 3 děti) na festival Slavnosti brambor. (více o festivalu zde)

Fotografii vkládejte zde:

Soutěž ukončena, výherce budeme kontaktovat.

Podrobná pravidla soutěže