Právě prohlížíte:

Recepty

Hrajte si s dětmi i v kuchyni aneb Tvoření s Pribináčkem

Teplé a slunečné počasí vybízí k hrátkám venku. Neseďte doma a vydejte se s dětmi na hřiště nebo do přírody. Nezapomeňte, že byste s sebou měli mít dostatek tekutin, ale i nějakou svačinu. Zapojte do přípravy osvěžujícího občerstvení i své děti a uvidíte, že odstartujete den plný her už v kuchyni. S Pribináčkem je radost si hrát.

Slovenská kuchyně. To nejsou pouze brynzové halušky

Většina z nás si se slovenskou kuchyní vybaví tradiční brynzové halušky. Tentokrát přinášíme dva recepty, o které se s námi podělili pánové Tomáš Tejbus a Jaroslav Žídek. Oba šéfkuchaři se snaží při tvorbě receptů klást důraz na využívání lokálních surovin. Hosté od nich vždy ochutnají něco jedinečného, přitom tradičního, ale především lahodného. Jestli neplánujete výlet k našim slovenským sousedům, a nebudete mít možnost tyto výtečné recepty osobně ochutnat, můžete si je uvařit doma, chce to jen mít v sobě špetku kuchařského umění.

Čistá chuť přírody

Lučina je svěží, čerstvá a čistá, stejně tak jako příroda a i v Lučině najdete jen ty nejčistší ingredience, jako je tvaroh, smetana a sůl, nic víc. Lučina je přímo synonymem pro vůni jara a co teprve pokud ji přidáte do nějakého receptu! Ještě jste to nezkoušeli? Tak potom je ten nejvyšší čas s tím začít.