Právě prohlížíte:

Recepty

Citronový chlebíček

Mouka, na jejíž kvalitu se můžete spolehnout při každodenním pečení a vaření, je Babiččina volba.

České Vánoce s tradičním cukrovím

Většina z nás má ráda tradiční české Vánoce a naštěstí si ještě pořád najdeme čas na vytvoření vánoční atmosféry a pohody. K tomu neodmyslitelně patří vůně vánočního čaje, balení dárků, těšení se na pohádky, ale hlavně kouzelná vůně vánočního cukroví.

Vánoční cukroví a těsta v Merhautově pekařství

Do Vánoc zbývá pár týdnů a v řemeslném Merhautově pekařství se na ně důkladně chystají. V tomto rodinném podniku s letitou tradicí dobře ví, jak je rodinná pospolitost důležitá, a tak se snaží v hektickém předvánočním světě pomoci nabídkou kvalitních chlazených těst i hotového cukroví.

Pro imunitu i lepší trávení – Tibi krystaly v Grand Hotelu River Park

„Vodní kefír“ – vlastně fermentovaná voda – je skvělou volbou pro ty, co z nějakého důvodu nechtějí pít kefír mléčný. Má přitom všechny výhody, které fermentované potraviny nabízejí: harmonizuje mikroflóru ve střevech, a tak přispívá k lepšímu trávení, pomáhá předcházet některým onemocněním trávicí soustavy a celkově posiluje imunitu.

Hravé vaření s Pribináčkem

Pribináček nabízí spoustu možností pro přípravu svačinek i dezertů. S Tyčinkami od Pribináčka si vykouzlíte originální dobroty, které svou přípravou zabaví děti i rodiče.

Superovocná inspirace

Jarní a letní prosluněné dny lákají k posezení na terase s rodinou a přáteli a vybízejí k osvěžení v podobě lahodných limonád ze sirupů Jupí. Roztomilý ježek z TV reklamy přináší v nových Jupí sirupech té nejvyšší kvality tolik ovoce, že s nimi vykouzlíte nejenom lahodné nápoje, ale využijete je také při přípravě originálních dezertů.

Plzeňský pivák pod pultem

Jiný kraj, jiný mrav a jiné chutě. Se Sedlčanským si naložíte specialitu podle svého gusta a s tradičními surovinami, které jsou vám v kraji blízké. Výběr dobrého sýru pro nakládání je priorita číslo 1. K dobrému výsledku je ale potřeba vědět o nakládání mnohem více.