Letní relaxační dámská jízda

Léto ještě neskončilo a vám zbývají ještě nějaké dny volna? Využijte je na relaxační pobyt s kamarádkou. Na internetu naleznete skutečně zajímavé nabídky – od historických pobytů na hradě či zámku, přes pobyty v exoticky laděném prostředí až po víkendy v lázních. Vychutnejte si dámský víkend plný smyslných požitků a užijte si pohodu. Přinášíme malou inspiraci, kam za relaxací a odpočinkem.

Relaxujte a nechte se hýčkat v intimním prostředí jednoho z nejmodernějších hotelů v Beskydech. Komfortní SPA hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích by se měl stát cílem k Vaší návštěvě.

Aktivní odpočinek i relaxaci si můžete užít ve slovenském Grand Hotelu Kempinski High Tatras, který leží přímo na břehu Štrbského plesa. Nechte se túře rozmazlovat v ZION SPA LUXURY, kde na vás čekají sauny, bazény i široká paleta masáží a procedur.

Tip redakce: vyzkoušejte novou proceduru Milión květin. Součástí této letní procedury je smyslná masáž sedmikráskovým olejem, který obsahuje i nejušlechtilejší esence světa – jasmín, růži a neroli. Procedura zahrnuje i speciální zábal a jako tečka na závěr vás nemine Royal Herbal Spritz, díky kterému budete opět zářit.

Chcete načerpat energii a odpočinout si v krásném prostředí uprostřed přírody? Tak to vás jistě nadchne Resort Svaté Kateřiny. Areál nabízí moderní interiéry, příjemný personál, vynikající kuchyni i wellness.

Zkombinujte relaxační pobyt s poznáváním města. Bratislava je proto jako stvořená. Hlavní město Slovenska není tak rozlehlé jako například Paříž a především je v přívětivé dojezdové vzdálenosti z ČR. To nejlepší z Bratislavy můžete projít během jednoho dne a zbytek času můžete využít k relaxaci v ZION SPA LUXURY, které se nachází v nejvyšším patře 5-hvězdičkového hotelu ležícího na nábřeží Dunaje. V Grand Hotelu River Park naleznete kombinaci výborného jídla, nádherného interiéru, příjemné atmosféry a především luxusní spa, které letos získalo mimo jiné ocenění World Luxury Spa Awards.

Dámy, nebojte se objevovat nová místa a dopřejte svému tělu i mysli odpočinek. Načerpejte dostatek energie a užijte si chvíle volna plnými doušky.

Zdroj foto: ZION SPA, Grand Hotel Kempinski High Tatras

Líbil se Vám náš článek?