Právě prohlížíte: category

Gastrovýlety s Mici & Blondýs

Elegance v kuchyni

Ženy odjakživa hrály klíčovou roli v kuchyni, a s tím přichází otázka, jak si vybírají své nádobí a jak mohou efektivněji vařit?

ZAŘIĎTE SI S PENNY DOMÁCÍ KUCHAŘSKÝ RÁJ

S cílem usnadnit život v kuchyni startuje PENNY novou poutavou věrnostní kampaň určenou všem, kdo rádi vaří. V rámci akce lze získat se slevou až 66 procent šikovné pomocníky pro každé kuchařské dobrodružství.

Pravé léto nemusí být jen na pláži

Ať už léto trávíte kdekoli a s kýmkoli, měli byste si ho užít naplno. A v každém případě, ať už na pláži, na koupališti nebo v přírodě, je pití vždy na prvním místě. V horkých dnech může tělo kvůli vysokým teplotám dehydratovat mnohem rychleji, proto je třeba být opatrnější a chránit se před dehydratací.

Čisté oceány, čistá voda pro všechny

8. června je Světový den oceánů, které tvoří více než 70 % povrchu naší planety. Vzhledem k jejich neuvěřitelné rozloze bylo dosud prozkoumáno méně než 5 %.

Už jste ochutnali víno naruby?

Bílé z červeného, oranžové z bílého… To není zaklínadlo ani vinařský experiment, ale prastarý výrobní postup, jak z bílých či modrých hroznů získat ještě další druhy vína. Jsou tu s námi sice už stovky let, ale více pozornosti získávají až v poslední době. Vděčí za to zejména rostoucímu zájmu o víno a vytříbeným chuťovým pohárkům zákazníků, kteří dokáží ocenit i takové speciality.