Velká jarní foto soutěž gastrovýletů

 

Soutěž ukončena

výherce budeme informovat

 

Společně s našimi partnery jsme pro Vás na připravili jarní fotografickou soutěž. Vyhrát můžete rodinnou vstupenku do muzea gastronomie, vstup pro dvě osoby do populárního Libereckého science centra iQLANDIA, poukaz na netradiční dezert Açai na Tigela v Pražské restauraci Rebellion či ,,princeznovské” pexeso a magnetku vydanou u  příležitosti výstavy kouzelný svět marcipánové módy v Jihočeském muzeu čokolády.

Jak vyhrát?

Nahrajte do posledního jarního dne ( Astronomické jaro končí a léto začíná 21. června 2015 v 18:37:33h) pomocí našeho formuláře, vaší nejhezčí,nejoriginálnější či nejzajímavější fotografii na téma

Rodinná dovolená v Česku

Vítězné fotografie vybere porota složená z redaktorů gastrovýletů a partnerů soutěže. Pokud zaškrtnete při vyplňování souhlas se zveřejněním na facebooku a přidáte si náš fcb. profil jednu z fotografií zde vylosujeme a  získá jednu z cen. ( Rodinnou vstupenku do muzea gastronomie)

(upozornění: pořadatelem soutěže není společnost Facebook).

Soutěžní ceny:

  • vstup pro dvě osoby do populárního Libereckého science centra iQLANDIA
  • rodinnou vstupenka do muzea gastronomie
  •  10x princeznovské” pexeso a magnetka vydané u  příležitosti výstavy kouzelný svět marcipánové módy v Jihočeském muzeu čokolády
  • 3x poukaz na netradiční dezert Açai na Tigela  v Pražské restauraci Rebellion

 

Ceny do soutěže věnuje:

 iQLANDIA..

Expozice živli v Libereckém centru iQLANDIA, na obrázku dívka sledující uměle vytvořené tornádoV tomto moderním science centru se i z nejzatvrdlejších dospěláků stávají děti. A z dětí dospěláci, lačnící po vzdělání, nasávající, ve škole tak nudné, definice a teorie. Zde se totiž učí hrou. Více zde.

 

Muzeum Gastronomie..

Muzeum gastronomieV malé pražské uličce za obchodním domem Kotva se nachází krásně opravený domek, u jehož vchodu Vás pejsek v kuchařské čepici zve k návštěvě muzea. Muzea, které je vcelku jedinečné a moc podobných zatím ve světě není.

Muzeum gastronomie Vás provede historií přípravy pokrmů od pravěkého ohniště a vaření bez nádob, přes dýmovou a krbovou až po moderní současnou kuchyň. Více o muzeu zde

Muzeum čokolády a marcipánu..

Festival čokoládyMuzeum čokolády a marcipánu naleznete v samotném centru města, nedaleko Žižkova náměstí. Expozice muzea zaujme nejen ty nejmenší, ale i dospělý člověk si při pohledu na perfektně zpracované pohádkové postavičky, rád zavzpomíná na Maxipsa Fíka, Včelí medvídky a spoustu dalších klasických ale i moderních pohádkových postav. Více o muzeu zde.

Restaurace Rebellion..

Açai na Tigela
Açai na Tigela

Pražská restaurace vedená známým šéfkuchařem, propagátorem zdravého stravování Dušanem Metelkou. Více o restauraci zde.

 

SOUTĚŽÍME ZDE

Soutěž ukončena

Pravidla soutěže naleznete zde.

.

Líbil se Vám náš článek?