Ubytování v Maďarsku: Penzion Maraczivilla v lázních Bükfürdő

Penzion Penzion Maraczivilla v lázních Bükfürdő

Pokud hledáte příjemné, komfortní a cenově dostupné ubytování,  kde se navíc domluvíte bez problémů česky, vydejte se na dovolenou do maďarských lázní Bükfürdő.  

Penzion Maraczivilla naleznete v klidné vilové čtvrti obce Bük, nedaleko lázeňské části Bükfürdő ( více o lázních zde). V čistých příjemných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky máte k dispozici televizi, ledničku, koupelnu se sprchovým koutem a wc.  Společné prostory penzionu nabízí plně vybavenou kuchyňku a jídelnu. Zahrada za domem skýtá možnost relaxace i příjemného posezení s přáteli u sklenky výborného maďarského vína. 

Penzion nabízí uzavřené parkoviště přímo za vilou. Domácí mazlíčky můžete vzít sebou po předešlé domluvě. Po předchozí domluvě je také možné zajištění snídaní. Dopravu mezi Bükem a lázeňským areálem zajišťuje turistický vláček. V okolí penzionu naleznete řadu restaurací a služeb (masáže, kadeřník, zubní ordinace, potraviny apod.).

 Penzion Maraczivilla v lázních Bükfürdő vchodV širokém okolí naleznete kromě lázní také golfové hřiště, fitness, obří dětský koutek, kneipp park a fanoušci bicyklů zde naleznou cyklostezky. Mezi vyhledávané atrakce patří Crystal Tower -věž, houpačka a prolézačka v jednom. Tato velkolepá atrakce nabízí adrenalinový zážitek pro každého. Třípatrová věž skýtá různé stupně obtížnosti.  Naleznete zde lanovou dráhu o délce více než jeden kilometr, obří houpačku, opravdu rychlou 200 metrů dlouhou klouzačku, desetimetrovou lezeckou stěnu, či bezpečné hřiště pro děti již od tří let.

Tato maďarská lázeňská oblast nabízí zábavu a relaxaci pro každého člena rodiny a ubytování v příjemném prostředí penzionu Maraczivilla tento zážitek umocní. 

Penzion Maraczivilla Bük
  • Adresa: Kristály utca 27 Bük, 9737 Maďarsko
  • Tel: +36 94 359 487, +36 304 151 629
  • E-mail: info@maraczivilla.hu

webové stránky penzionu v českém jazyce

  

 

Líbil se Vám náš článek?