Právě prohlížíte: category

Festivaly a výstavy

Lahůdka pro milovníky hor

Letošní 17. ročník Mezinárodního festivalu alpinismu PRAHA 2022 (MFA PRAHA 2022) se po dvouleté Covidové pauze uskuteční v reprezentativním prostředí – Kulturním středisku Slovanský dům v centru Prahy (Praha 1, Na příkopě) ve dnech 25.-27. Listopadu 2022

FOR GASTRO & HOTEL – odvážný impulz

Ve dnech 29. září až 1. října proběhl na výstavišti PVA EXPO PRAHA Mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie.

Tuzemské léto s Božkovem

Venkovní teploty pomalu šplhají nahoru, a to znamená jediné – léto je tady! Pokud stále nemáte představu o tom, jak naložit s následujícími měsíci, nechte se inspirovat některým z našich Božanských doporučení a obohaťte se o nezapomenutelné zážitky!

Česká chuťovka

ČESKÁ CHUŤOVKA je viruvzdorná…!

Čína dokázala ovlivnit celý svět – bohužel nikoli způsobem pozitivním, ale právě naopak. Už druhým rokem se náš život potýká se změnami, které jsme si nevybrali a ni je nemáme rádi. Škody na životě společenském, kulturním, ekonomickém jsou v řádu bilionů. Mezi drobné úspěchy, které viru odolaly, se řadí soutěž kvality potravin – Česká chuťovka. Bude se letos konat tím spíše, že pandemie již ustupuje.

Svět jako na dlani s veletrhem HOLIDAY WORLD

Větší a modernější veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD se bude konat už podevětadvacáté. Premiérově se však 13. až 16. února 2020 představí v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA.