Nová kuchařka Karolíny Kamberské – Štěstí z kuchyně

Autorka při křtu knihy
Křest knihy v restauraci Hergetova Cihelna

Po loňské úspěšné knize Karolína, domácí kuchařka vyšla 9. listopadu druhá kniha inspirativních receptů s názvem Karolína, domácí kuchařka: Štěstí z kuchyně.

Karolína Kamberská je gastronomická novinářka, písničkářka a matka tří dětí. Od 26. září letošního roku běží na TV Prima již třetí řada úspěšného pořadu Karolína, domácí kuchařka, ve kterém Karolína svým typickým bezprostředním stylem představuje svá oblíbená jídla. “Mou největší inspirací jsou kuchařky – často ty staré, které jsem vyštrachala někde v antikvariátu. Poklady v nich schované přetvářím tak, aby nám chutnaly i v 21. století,” říká Karolína Kamberská. Ta se netají faktem, že kuchařky ze své sbírky často čte před spaním místo románů.kuchařka Karolíny Kamberské

V knize najdete všechny recepty z devatenácti dílů jejího pořadu natočených v tomto roce. Pořad Karolína, domácí kuchařka můžete vidět každou sobotu v 18:10 na Primě. Kromě toho kuchařka obsahuje řadu dalších výborných receptů, které se do pořadu nevešly. Vše je doplněno o postřehy autorky a praktické tipy.

Doporučujeme jako skvělý vánoční dárek!

Štěstí z kuchyně
  • Autorka: Karolína Kamberská
  • Foto: Silvie Kolevová a Tereza Beránková ( stylistka)
  • Food styling: Jan Bušina, Martin Bušek, Vladislav Stuparič
  • vydal: NOW Productions
  • 208 stran
  • doporučená cena: 399,-Kč

kuchařka Karolíny Kamberské
kuchařka Karolíny Kamberské
kuchařka Karolíny Kamberské
kuchařka Karolíny Kamberské
kuchařka Karolíny Kamberské
kuchařka Karolíny Kamberské
Štěstí z kuchyně, kuchařka Karolíny Kamberské

 

 

Líbil se Vám náš článek?