Právě prohlížíte:

Zprávy z kultury&Životní styl

Bezstarostná dovolená

Přinášíme vám 5 ověřených tipů, které vám pomohou připravit se na dovolenou a nastavit všechny smysly na ničím nerušený oddych.

Kdo může, pomáhá. Díky PHILIPS TV

Projekt charitativní aukce, jejíž galavečer se uskuteční 15.11. 2018 v restauraci SOHO, nabírá na obrátkách. První panenky od českých designérů jsou hotové, nyní se chystá zákulisí celého večera.

Víte, v čem si vyšlápnout?

Většina značek, která představuje podzimní kolekce, vrhá na trh modely v tlumených barvách. Decentní a klidné. Jistě, modely takové můžete mít, ale boty? To je jiná kapitola…

Chcete krásné fotografie svých dětí?

Momentky či plánované fotografie. Vzpomínky, které vám nikdy nikdo nevezme. Jenže: Jak zajistit, aby výsledek vašeho snažení byl co nejlepší? A jak zklidnit malé rošťáky? My to víme.

Budoárové fotografie

Jsou smyslné, sexy, elegantní. Fotografie, které by ve svém portfoliu měla mít každá žena. Proč byste je mě la svému partnerovi a především sama sobě nadělit jako dárek? Protože díky objektivu fotografa konečně zjistíte, jak nádhernou ženou jste!

Václav Vydra neví, jak bude stíhat

Herec, který si před dvaceti lety pořídil prvního koně, dnes jich má sedm vlastních a 23 ostatních na statku u Slapské přehrady. K tomu dvě husy, osm koček. Koním se navíc sám stará o kopyta, to je 120 kopyt jednou za dva měsíce, někdy častěji.