Právě prohlížíte:

Zprávy z kultury&Životní styl

Severský recept na štěstí se jmenuje hygge

Severský recept na štěstí se jmenuje hygge. Pokud chcete žít podle jeho pravidel, je to jednoduché. Bydlení si zařiďte na zimu polštářky, hřejivými doplňky a rozhodně je na místě zamyslet se nad změnou šatníku a vsadit na hřejivé pleteniny a pohodlný styl.

Rozhovor s Monikou Kopřivovou o unikátních dárcích pro seniory

Monika Kopřivová je zakladatelkou obchodu s dárky pro prarodiče Babičkářství, autorkou vzpomínkových knížek „Babičko, vyprávěj“ a „Dědečku, vyprávěj“, „Nejmilejšího kalendáře pro babičku a dědu“, knížky „Babičce s láskou“ a řady dalších dárků pro babičky a dědečky.

Oblečení pro sváteční vánoční večer

Vánoce se blíží a s tím vás možná napadá také otázka, co si vezmete na sebe, abyste pro Ježíška byla nejkrásnější. Faktem je, že oblečení pro sváteční večer by mělo být opravdu slavnostní. Jenže jak si vybrat a zároveň si užít pohodlí po opulentní večeři?

Mezinárodní den seniorů

Ve spojitosti s letošním dnem seniorů bude v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze, probíhat Víkend babiček a dědečků. V pátek 29. září ho v 17 hodin zahájí křest kalendáře od Babičkářství. Kalendář dostal jméno „Nejmilejší kalendář pro babičku a dědu“ a jeho autorkou je Monika Kopřivová, která stojí také za knihami Babičko, vyprávěj, Dědečku, vyprávěj a hrou Jak to tenkrát bylo?. Kmotrou kalendáře je zakladatelka Nadace Krása pomoci Taťána Gregor Brzobohatá.

NORSKO Nový CELOBAREVNÝ průvodce zemí fjordů, ledovců a vodopádů.

Nový průvodce zemí fjordů, ledovců a vodopádů

Norská příroda je nezaměnitelná. Málokterý návštěvník této země by si nechal ujít výlet na velkolepé západní fjordy anebo drsné, leč nádherné Lofotské ostrovy. Norská turistická asociace plánuje jejich návštěvu tak, aby cesty vedly hlubokými údolími i majestátními horami.

Krásná jako Kleopatra

Oleje pro krásu používala už Kleopatra. Chcete být mladá, krásná a sexy i po třicítce? Sáhněte místo po skalpelu, či botoxové výplni po olejíčku, který vaší pokožce dodá vše, co potřebuje. Nezatěžujte svou pleť víc, než je nezbytně nutné – a odmění se vám za to mladistvým vzhledem, tvrdí vizážistka a makeup artistka Claudia Marčeková.

knižní novinka:Craig Robinson, Adam Mansbach: JAKE JE FAKE

Knižní novinky na léto

U vody či v pohodlí domova dobrá knížka radost udělá. Máme pro Vás tip na žhavé letní novinky