Právě prohlížíte:

Zprávy z kultury&Životní styl

Václav Vydra neví, jak bude stíhat

Herec, který si před dvaceti lety pořídil prvního koně, dnes jich má sedm vlastních a 23 ostatních na statku u Slapské přehrady. K tomu dvě husy, osm koček. Koním se navíc sám stará o kopyta, to je 120 kopyt jednou za dva měsíce, někdy častěji.

Vanda Hybnerová – mezi divadlem a farmou bydlí v autě

Herečka Vanda Hybnerová, držitelka ceny Thálie se netají tím, že má několik domovů. Jeden je v Praze, druhý na Vysočině a třetí v autě. V tom stráví většinu času přejížděním mezi pražským divadlem a milovanou farmou, ročně natočí na tachometru až 100.000 km.

Přivítejte astronomické jaro domácím klíčením

Obohatit svůj organismus pořádnou porcí přírodních vitamínů a minerálních látek může být snadnější, než si myslíme. Nemáme-li po ruce čerstvou zeleninu či ovoce, je skvělým řešením přidat si na talíř hrst křupavých klíčků a výhonků.

Jarní kolekce aneb MUST HAVE

Vybrali jsme pro Vás tři módní novinky z jarní kolekce značky Stefanel, kterými by každá žena měla oživit svůj letošní šatník.

Tohle si za rámeček rozhodně dejte!

Chcete změnit vzhled interiéru? Pokud to pomůže tomu, abyste se v něm cítila šťastnější, je rámování nebo pořízení nového zrcadla správnou volbou. Dobře zvolený rám či vhodně umístěné zrcadlo dodají vašemu bytu zcela jiný nádech i styl.

Ukliďte si v duši, projeví se to na vaší pleti

Krásná, mladá, odpočinutá. Taková můžete být i vy, když si vezmete k srdci doporučení beauty expertky Claudie Štrbkové Marčekové. Líčila české i světové celebrity a během péče o ně se naučila tolik mnoho věcí, ze kterých můžete profitovat i vy…

Pohled na smetanovu síň v pražském obecním domě

Dům, kde se zrodila Československá republika

Stručné dějiny rozhodujících událostí zrodu republiky v zemích Koruny české před sto lety se vešly na jednu pamětní desku, symbolicky osazenou pod plastikou, nazvanou Duch dějin na nároží naproti Prašné bráně. Turisté i Pražáci kolem ní chodívají, aniž by tušili, co to tam vlastně je. Turisté zpravidla proto, že je psaná česky, Pražáci proto, že mají zrovna jiné starosti než si všímat – byť docela významného – textu na neméně významném domě.

Pomalu a kvalitně

Je opravdu třeba, abyste ve svém šatníku měla patnáct svetrů a dvacet triček? Které se ovšem po jediném praní povolí a vytahají? Pokud dáváte přednost kvalitě, pak byste měla sáhnout po kvalitních značkách, které nabízejí modely v precizním zpracování.

Barvy ve vašem šatníku

Jste sebevědomá, sexy a víte, jak moc se líbíte? Pak podtrhněte svou krásu i nespoutanost modely a doplňky značky Cuplé. Modely této značky jsou komplimentem pro krásu každé ženy.