Kam o víkendu? Navštivte sladký Prague Cake Festival

Hotel Pyramida se promění ve sladký ráj!

holčička s dortíky na festivalu Prague Cake FestivalSvědky tomu můžete být již 11. listopadu 2017, kdy se v hotelu Pyramida bude konat třetí ročník Prague Cake Festivalu – unikátní akce pro milovníky dortů, zákusků, koláčů, muffinů, cupcakes, makronek a spousty dalších dezertů a delikates. Od 10 do 19 hodin budete moci hýčkat své chuťové pohárky u 28 stánků vybraných vystavovatelů, kteří Vám představí to nejlepší ze svých specialit.
Prague Cake Festival je originální, protože se neřídíme konvencemi nebo předsudky. Návštěvníkům představíme všechny možné druhy zákusků, za nimiž stojí stovky různých chutí, různých způsobů příprav, různých filozofií a různých ingrediencí. Na své si přijdou příznivci klasických českých zákusků, francouzských specialit, trendy veganských chutí, ale také mlsouni s bezlepkovou dietou. Návštěvníci tak mohou ochutnat od všeho něco a sami se rozhodnout, jaký dort je pro ně ten jeden jedinečný. Předem však upozorňujeme, že nebude zdaleka lehké se rozhodnout, jelikož nabídka bude opravdu pestrá!
Návštěvníci akce budou moci ochutnat klasické dorty jako sacher, red velvet, čokoládový nebo krémový dort. Prague Cake Festival přinese návštěvníkům možnost mezinárodního kulinářského zážitku – budou moci na jednom místě ochutnat francouzské éclaires a makronky, tradiční anglické koláče, rakouský sacher, americké donuty, tradiční ruské dorty, české rakvičky a špičky nebo japonské frushi. Kromě tradičních zákusků se mohou návštěvníci těšit na nejnovější trendy jako donuty, ručně malované perníčky, brownies nebo cakepops. Nejrozmanitější sortiment pravděpodobně ocení milovníci cupcakes – mini zákusků s různými příchutěmi, náplněmi a originálním zdobením, které si na první pohled zamilujete. Na své si přijdou i příznivci zdravé výživy, raw stravy, veganské stravy či lidé s bezlepkovou dietou – ti všichni budou moci ochutnat své oblíbené výrobky v netradičních podobách u různých cukrářů. Kromě báječných zákusků budete také moci potěšit své chuťové pohárky báječnou kávou podávanou v sušenkovém šálku, poctivou ovocnou šťávou, výběrovým vínem, sladkými drinky nebo domácí limonádou.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit vedle spousty soutěží také na živé zdobení perníčků, dortů, cupcakes, modelování figurek, výrobu pralinek nebo barmanskou show. Chybět nebudou ani dětské dílny a tombola o sladké ceny, která bude losována třikrát denně.
V ceně základní vstupenky je vstup do prostor od 10.30 hod., doprovodný program a 5 degustačních porcí, které mohou návštěvníci vyměnit za ochutnávky u libovolných vystavovatelů. Základní vstupenku je možné zakoupit v předprodeji v síti GoOut za 200 Kč, na místě pak v hotovosti za 250 Kč. Studenti, senioři a ZTP mají slevy na vstupenky koupené na místě, cena bude 200 Kč jako v předprodeji. VIP vstupenka zahrnuje vstup do prostor již od 10.00, doprovodný program, welcome drink a 10 degustačních porcí. Počet VIP vstupenek je omezen a je možné je koupit pouze v předprodeji za 370 Kč. Mimo degustací mohou návštěvníci zakoupit zboží přímo od vystavovatelů za zvýhodněné festivalové ceny. Kromě toho čeká návštěvníky bohatý doprovodný program, který se bude točit, jak jinak, kolem světa dortů a sladkostí. Návštěvníci se budou moci zapojit do spousty soutěží o sladké ceny a spoustu aktivit chystáme i pro naše nejmenší návštěvníky.

O akci Prague Cake Festival
  • sobota 11.11.2017
  • 10 – 19 hod.
  • Hotel Pyramida Praha 
  • Bělohorská 24, 169 01 Praha 6

 

Webové stránky festivalu