Hlasujte v anketě o nejoblíbenější český zákusek

Rakvička se šlehačkouVzpomínáte s mírnou nostalgií na časy, kdy jste coby děti navštěvovali s rodiči vaši oblíbenou cukrárnu? Kdy jste nemohli dospat, jak moc jste se tam těšili? A celou noc jste přemýšleli, jestli si dáte raději větrník, rakvičku se šlehačkou, „punčák“ nebo třeba věneček? Vraťte se zpátky do dětských let a zúčastněte se ankety Milkparade.eu: Nejoblíbenější český zákusek.

Hlasovat můžete na webu milkparade, a to v rozmezí od 12. do 25. října 2015. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát účast na cukrářském kurzu u nejznámější české cukrářky Ivety Fabešové, nebo poukázku do její vyhlášené cukrárny.

Možná jste se párkrát s přáteli, s rodinou nebo s kolegy dohadovali, který ze zákusků máte nejraději, jaký je zkrátka ten nejlepší. S někým jste se shodli, s jiným jste se skoro až poprali – vždyť podle vás je přeci jednoznačně nejlepší žloutkový řez! Jak může někomu více chutnat kremrole?! Brzo ovšem budou vaše spory vyřešeny, a to díky anketě Milkparade.eu: Nejoblíbenější český zákusek.

LaskonkaTato zajímavá akce je vyhlášená projektem na podporu mléka a mléčných výrobků Bílé plus. Proč zrovna tato anketa? Téměř všechny zákusky jsou totiž připravovány z poctivých a kvalitních produktů z mléka – smetany, másla, tvarohu, samotného mléka apod.

Pro spolupráci s anketou o nejoblíbenější český zákusek jsme oslovili odborníka na svém místě – cukrářku Ivetu Fabešovou, která dennodenně při své práci využívá všechny možné mléčné výrobky,“ vysvětluje Jiří Felčárek z Agrární komory, která je žadatelem projektu Bílé plus. „Hlasující pak budou mít šanci vyhrát u ní cukrářský kurz, nebo případně poukaz do některé z jejich cukráren.“

Co musíte udělat, abyste se mohli ankety zúčastnit? Stačí jen navštívit webovou stránku www.milkparade.eu. Zde naleznete seznam nominovaných zákusků. Pokud v něm nefiguruje ten „váš nejlepší“, je možné ho vepsat do vymezeného políčka. Pak jenom vyplníte jednoduchý formulář a odešlete svůj tip. Hlasování bude probíhat od 12.10. do 25.10. Výherci budou vyhlášeni do týdne po uzávěrce ankety na stejnojmenném portálu.

Hlasovat můžete zde

 

Líbil se Vám náš článek?