Gastrofestival s vůní moře: Seafood festival na Střeleckém ostrově

Pozvánka na gastrofestival na střeleckém ostrově12. června se na Střeleckém ostrově uskuteční pátý ročník pražského Seafood festivalu. V období těsně před letními prázdninami budou návštěvníky čekat pokrmy z mořských plodů a ryb, stejně jako nejčerstvější suroviny k přípravě delikátních pokrmů. Tento ročník bude více v duchu světové seafood gastronomie představené přímo kuchaři a rybáři z Chorvatska, Itálie, Řecka a dalekých Malediv. Budou samozřejmě zastoupeny jak známé restaurace (Miminoo, Rest, Chorvatské ryby, Chez Marcel, …), tak i nová jména pražské seafood scény.

festival na střeleckém ostrově v prazeNávštěvníci se mohou těšit také na bohatý doprovodný program. Tentokrát atmosféru doplní živé kapely převážně v latino rytmu: Anni Ma trio, Latino-Gypsy kvartet , Mr. Loco a Pragasón „la música cubana en Praga“.

Kromě delikates (buzara, rizota, paella, ceviche, tataráky, carpaccia, grilované steaky tuňáka, ….) k degustaci návštěvníci také jistě ocení unikátní trh s čerstvými rybami, mořskými plody, olivovým olejem a bohatou nabídku vín. Přímořskou atmosféru si tak budou moci vychutnat v úplnosti.

Hlavním cílem, kromě příjemné sousedské zábavy, je nejen poznání a propojení různých kultur prostřednictvím jejich kuchyní, ale také prezentace rybí a seafood gastronomie jako ideální pro letní období i zdravý životní styl na celý rok.

Nákup pro celou rodinu
V internetovém obchodě našeho magazínu naleznete širokou nabídku potravin, delikates, BIO a bezlepkové produkty, kuchyňské spotřebiče, nádobí. Nabízíme také obuv a oblečení do přírody, hračky a mnoho dalšího. Jsme prostě obchod pro celou rodinu!

Více zde

Seafood festival
  • 12.6.2016
  • 11.00 – 22.00
  •  Střelecký ostrov
  • vstup – konzumační vstupenka 20 Kč, kterou můžete ihned použít k placení

Líbil se Vám náš článek?