FOR GASTRO & HOTEL 2015: největší tuzemský veletrh gastronomie a hotelnictví

 FOR GASTRO veletrh, na fotce je prostřený stůlZačátkem října proběhne již 5. ročník mezinárodního veletrhu gastronomie a hotelnictví FOR GASTRO & HOTEL. Veletrh je určen především pro profesionály, kuchaře a odborníky z gastronomie a hotelnictví, na své si však přijdou i gurmáni z řad laické veřejnosti. Připraven je i letos atraktivní doprovodný program, kterému bude vévodit semifinále mezinárodní soutěže GLOBAL CHEFS CHALLENGE a konference na téma „Elektronická evidence tržeb – EET“. Návštěvníci se v premiéře mohou těšit na speciální sekci věnovanou potravinám a ingrediencím nejen od českých, ale i světových výrobců.

kuchařská show na veletrhu

Veletrh se rozrůstá!

Zájem o obor gastronomie rok od roku roste. Důkazem toho je dvojnásobná velikost veletrhu FOR GASTRO  & HOTEL oproti roku předešlému. Prezentace firem z oboru HORECA obsadí přes 8 000 m2 výstavního areálu PVA EXPO PRAHA. Chybět nebude ani divácky atraktivní program včetně dvou nejprestižnějších soutěží oboru gastronomie: semifinále mezinárodní soutěže GLOBAL CHEFS CHALLENGE, která se koná za podpory Světové asociace kuchařů a cukrářů a soutěže KUCHAŘ ROKU 2015/2016, kterou organizuje Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Návštěvníkům se též představí komponovaný program České barmanské asociace a festival kulinářských specialit s přehlídkou nových trendů a inovací v gastronomii GASTRO TOUR od firmy T&M CREATIVE.

Konference Elektronická evidence tržeb

Chceme vyšší daně nebo spravedlivý a efektivní výběr těch stávajících? Právě tato otázka bude hlavním tématem konference na téma Elektronická evidence tržeb, kterou první den veletrhu pořádá Ministerstvo financí. Vystoupí na ní 1. místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš a náměstkyně ministra financí pro oblast daní a cel Simona Hornochová. Konference představí zejména aktuální stav připravovaného Zákona o evidenci tržeb či přínosy a náklady pro podnikatele v oblasti gastronomie a hotelnictví.

Konference Ministerstva financí a další doprovodný program bude uveden v novém Kongresovém sále areálu PVA EXPO PRAHA s kapacitou 650 míst k sezení. Registrace na doprovodné programy veletrhu zde

 

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL
  • od 1. do 4. října 2015
  •  areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech
  • Současně proběhne největší podzimní veletrh nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR a veletrh dekorací, bytových doplňků a dárků FOR DECOR & PRESENT.

Oficiální webové stránky