Zdravá a svěží jarní nabídka kaváren Costa Coffee

Zdravé smoothie v Costa Coffee

Na obrázku ovocné SMOOTHIESTaky se vám občas stane, že máte během dne v kavárně třeba i tři schůzky a vy už na kávu nemáte chuť? Neláká vás ani čaj, ani voda a zároveň nechcete žádné přeslazené limonády, ale preferujete něco zdravého?

Pak určitě neodoláte osvěžujícímu a zdravému smoothie plnému vitamínů, minerálů a antioxidantů, které můžete nově ochutnat ve vašich oblíbených kavárnách Costa Coffee. Vybírat můžete rovnou mezi dvěma druhy:

  •  Jablko + řepa + banán + malina
  • Pomeranč + špenát + mango + ananas + banán

 

STRAWBERRY LATTEStrawberry Caffe latte

Co se člověku nikdy neomrzí? Svěží vůně a chuť šťavnatých jahod a kvalitní kávy. Jak by to dopadlo, když by se tyto dvě delikatesy propojily? Přesvědčte se sami v oblíbených kavárnách Costa Coffee a ochutnejte jejich jarní novinku – Strawberry Caffe Latte – bohaté espresso z jedinečné kávové směsi Mocha Italia doplněné horkým mlékem, provoněné jahodami a zjemněné mléčnou pěnou. Káva, která vás dokonale naladí na příchod jara.

Lehký bezlepkový a bezlaktózový jahodový dezert

Jahodový koláčMáte zdravotní omezení v podobě intolerance lepku nebo laktózy, což vás značně limituje ve výběru jídel v restauracích a v kavárnách? Nebo jste jen zvědaví, jak chutnají pokrmy bez těchto komponent? Ať tak či onak, vyzkoušejte, jak se pekařům oblíbených kaváren Costa Coffee povedl jahodový dezert, který neobsahuje ani lepek a ani mléčný cukr. Svěží lehký řez je plný voňavých červených plodů, lehkého piškotu a jemného nadýchaného smetanového krému, z něhož byla odstraněna laktóza.

Snídaňová nabídka – fitness závin s müssli a malinami

Nedokážete po ránu odolat vůni sladkého čerstvého křupavého pečiva, která se snoubí se svěží ovocnou vůní malin? Zbystřete, protože od začátku března se rozšíří snídaňová nabídka vašich oblíbených kaváren Costa Coffee o Fitness závin s malinami zdobené müssli posypem. Poctivá malinová náplň dokonce představuje celou polovinu závinu! Snídaňová nabídka je každý den do 11 hodin cenově zvýhodněná!

Užívejte si jaro i ve vašich oblíbených kavárnách Costa Coffee. Pobočky najdete nejen po Praze, ale i v Brně, Plzni, Liberci, Ostravě, Pardubicích, Hradci Králové nebo Teplicích.

Líbil se Vám náš článek?