Zažijte bitvu o Brno plnou šifer a hádanek

Zažijte dobrodružství..

Na obrázku historické centrum města Brna k článku o zábavné hře Cryptomania trail - Bitva o Brnoplné her, hádanek a šifer! Máte rádi logické hry? Pokud ano, domluvte se s přáteli, kamarády či kolegy a vydejte se do Brna. Nechte se přenést do časů třicetileté války, kdy se udatní Brňané pod vedením svého velitele  Louise Raduita de Souches ubránili mnohonásobné přesile Švédské armády a zasloužili si tak věhlas a mnohá privilegia od císaře Ferdinanda III.

Jak tato bitva probíhala se dozvíte během zábavné hry plné hlavolamů a šifer ve hře

CRYPTOMANIA TRAIL – bitva o Brno

A jak hra probíhá? 

Na obrázku redaktor gastrovylety.cz daniel Krysl Při plnění úkolů hry Bitva o Brno Cryptomania trail
Redaktor naší redakce při plnění úkolů

Váš tým o velikosti 2-5 osob, vyzbrojený chytrými telefony či tablety s připojením k internetu a čtečkou QR kódů, se vydá na cestu historickým Brnem. A kudy trasa vede? To Vám neprozradíme, přišli byste totiž o to hlavní dobrodružství. Až při vyluštění hádanky se vždy dozvíte kudy dál. Úkoly nejsou jednoduché, ale máte systém nápověd, takže se nemusíte bát, že byste nedošli do cíle.

Plnění šifer a hádanek při zdolávání hry Cryptomania trail Bitva o Brno
Vydejte se Brnem s tabletem za plněním šifer a hádanek

Trasa je dlouhá 3,7 km a začíná v galerijní kavárně Morgal na Moravském náměstí. A doba potřebná na zdolání všech úkolů?  Pořadatel udává čas na hru přibližně tři hodiny, ale je jen a jen na Vás, zda trail pojmete jako závod s ambicemi být v pořadí všech týmů na předních příčkách, nebo zvolíte cestu, kterou jsme se vydali i my. A to pohodovou procházku historickým centrem Brna s občasnou zastávkou ve výborných Brněnských hospůdkách, kde načerpáte inspiraci k plnění dalších úkolů 🙂

Trasa hry bitva o Brno Cryptomania trail
Kudy se vydat? Neprozradíme, cestu se dozvíte po vyluštění šifry.

Časový limit hry není nijak omezený, takže pokud Vás náročnost hry (či zastávky v osvěžovnách) zmůže, dokončíte jí třeba další den, nebo za týden.

Cryptomania trail je skvělá možnost firemního team buildingu, ale hlavně zábava pro party přátel, kteří chtějí zažít něco netradičního a malinko také zapojit mozkové závity. Doporučená věková hranice je 18 let a více. Trasu za malé asistence na schodech zvládnete i s kočárkem či s Vaším čtyřnohým miláčkem.

V dnešních dnech se také rozjíždí další trasa a to v Praze, s podtitulem Staré pověsti České. A pořadatel slibuje, že se můžeme těšit na další rébusy a hádanky i v Českých a Moravských městech.

CRYPTOMANIA TRAIL BITVA O BRNO
Na obrázku redaktor gastrovylety.cz řeší šifry při hře Bitva o brno Cryptomania trail

  • Délka: 3,7 km
  • Průměrná doba hry: 3,5 hod
  • Místo startu: kavárna MorGal, Místodržitelský palác, centrum města
  • Doporučený začátek: v létě od 10:00 do 16:30; v zimě od 10:00 do 15:30
  • Charakteristika trailu: Trail vede po zpevněných cestách, s kočárkem lze absolvovat, ale s pomocí týmu – po cestě půjdete přes pár schodů
  • Potřebné vybavení: tužka, papír a dobře nabitý smartphone nebo tablet s připojením na internet (lze také zapůjčit u pořadatele). Hodit se může i baterka, ale není nutná
  • Cena za tým (max. 5 osob): 1200,- Kč / 42 EUR

 

 

Líbil se Vám náš článek?