ZAKONČENÍ MOTORISTICKÉ SEZÓNY NA ŠIKLOVĚ MLÝNĚ

[slideshow_deploy id=’6175’]

Motoristické špičky, které předvedou rychlé a odvážné jízdy, ale i hobby jezdci, kteří ve závodník v terénu Enduro OPEN Šiklův mlýnspeciálním závodu porovnají své jezdecké schopnosti s profesionály, můžete vidět 24. a 25. října na Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem v jediném letošním závodu Enduro Sprint Open v České republice. Vstupné je 80 Kč pro dospělé a 40 Kč pro děti do 12 let.

Poslední motocyklový závod se pojede o víkendu 24. a 25. října na závodní trati Šiklova mlýna u Zvole nad Pernštejnem. Závodit se bude v kategorii profesionálních jezdců, ale i žen, juniorů či hobby jezdců. Na všechny závodníky čeká náročná přibližně 18 km trať s přejezdy, jedním enduro testem a jedním cross testem, který je dovednostní zkouškou. Z rozhledny přímo v centru offroadové dráhy perfektně uvidíte většinu celého závodu. Samozřejmě se můžete vydat i po stopách celé tratě a budete tak svědky odvážných sjezdů, kde není nouze o krkolomné pády. Závodníci i návštěvníci se mohou ubytovat v hotelovém resortu Šikland s 30% slevou.

 

[su_button url=”http://www.sikland.cz” target=”blank” style=”bubbles” background=”#1ac948″ color=”#111010″ size=”5″ center=”yes” icon=”icon: arrow-right”]Webové stránky Šiklův mlýn[/su_button]