Právě prohlížíte: category

Auto Moto/doprava

Jak na nákup ojetého auta, který motocykl si zváží svého jezdce, co umí odhalit dopravní psycholog – a spousta dalších informací, které stojí za to vědět.

Nemusíte všechno vědět, na encyklopedické znalosti máme přece stroje. Tím tentokrát nemyslíme internetové vyhledávače. Ať totiž googlíte, jak chcete, hmotnost experta Josefa Šilera nebo spíkra Moniky Leové nenajdete. V rukávu máme řešení! Věděli jste, že se už vyrábí motocykl, který si vás umí zvážit? Tak na BMW R 1250 GS posadíme jednoho z nich a bude! Tak kolik váží ten náš Pepa?

Autosalon 48 – díl nabitý elektřinou

Elektromobil, test extrémního vozu, nebo mini auto do města. Vyberte si váš styl jízdy životem. Autosalon sledujte ve čtvrtek 29. listopadu ve 20:15 na Prima COOL a v repríze 1. prosince v 8:00 na TV Prima.

Tomáš Matonoha zamířil na ledovec přímo z veletrhu Caravaning Brno

Oblíbený herec Tomáš Matonoha v mládí rád trempoval a uvědomil si, že mu vlastně nevyhovuje dovolená, kterou tráví celou dobu na jediném místě. Ta na čtyřech kolech je pro něho ta ideální. Dává mu absolutní volnost, a tak není divu, že se objevil na veletrhu Caravaning Brno.

Slyšeli jste o caravaningu?

Caravaning Brno je veletrh, který byste si neměli nechat ujít, i kdybyste nebyli vyznavači kempování, může totiž pro vás být skvělou inspirací, jak trávit v zimě volný čas. Jedním z hlavních témat doprovodného programu bude právě tento novodobý trend – zimní kempování, který se stává v posledních letech více a více oblíbenějším mezi cestovateli.

interiér vozu první třídy vlaku Pendolino

První pendolino dostalo nový interiér

České dráhy dokončily tříměsíční modernizaci interiéru prvního ze sedmi rychlovlaků pendolino. Cestující se nyní mohou těšit na nový interiér včetně moderních ergonomických sedaček, které jsou v 1. třídě potažené kůži.

Retro vlak Ostravan

Na prvního máje vyjede retro expres Ostravan zamíří z Prahy do Ostravy

Po loňské úspěšné podzimní jízdě, která připomněla 70 let od zahájení provozu Ostravanu, se na koleje oblíbený dobový expres vrátí znovu. Vyjede ve státní svátek, v pondělí 1. května, a v jeho čele se tentokrát objeví legendární elektrická lokomotiva E 499.085 „Bobina“.