Právě prohlížíte:

Auto Moto/doprava

interiér vozu první třídy vlaku Pendolino

První pendolino dostalo nový interiér

České dráhy dokončily tříměsíční modernizaci interiéru prvního ze sedmi rychlovlaků pendolino. Cestující se nyní mohou těšit na nový interiér včetně moderních ergonomických sedaček, které jsou v 1. třídě potažené kůži.

Retro vlak Ostravan

Na prvního máje vyjede retro expres Ostravan zamíří z Prahy do Ostravy

Po loňské úspěšné podzimní jízdě, která připomněla 70 let od zahájení provozu Ostravanu, se na koleje oblíbený dobový expres vrátí znovu. Vyjede ve státní svátek, v pondělí 1. května, a v jeho čele se tentokrát objeví legendární elektrická lokomotiva E 499.085 „Bobina“.

s kolem do vlaku, co a jak?

České dráhy nabídnou denní jízdenku pro kolo

Cestování vlakem s kolem bude v hlavní cyklistické sezóně opět o něco jednodušší. České dráhy nabídnou od 1. května do konce září novou celodenní síťovou jízdenku pro přepravu jízdního kola v ceně 99 Kč.

Vlak společnosti Regio jet v zastávce Otrokovice

RegioJet plánuje se svými vlaky vstup do Rakouska

Největší středoevropský soukromý a vlakový a autobusový dopravce na nedotovaných dálkových linkách, společnost RegioJet, připravuje od prosince 2017 vstup se svými dálkovými vlaky na další středoevropský trh

Invalidní řidič Martin Břoušek převzal klíčky od zbrusu nového Opelu Movano

Auto-moto: Opel pomáhá hendikepovaným

V pátek 19. února v dealerství Auto Palace převzal invalidní řidič Martin Břoušek klíčky od zbrusu nového Opelu Movano se kterým bude pomáhat ostatním hendikepovaným.

Auto-moto: SUV jako součást životního stylu

Proč má tolik lidí v oblibě vozy SUV? Co tyto vozy mají, že jim dávají zákazníci přednost? Podle odborníků je nutné hledat odpověď v evoluci lidských potřeb. Automobily přitom „byly vždy zrcadlem společnosti“, tvrdí Lluís Puerto, technický vedoucí organizace Fundació RACC.

Veletrh Motocykl se blíží!

Na výstavišti v pražských Holešovicích se koná od 3. – 6. 3. 2016 již 20. ročník veletrhu Motocykl a vy se můžete těšit na silné stroje, krásné dívky a mnoho zábavy v podobě soutěží či doprovodných programů.