Vánoční dárky různorodé, praktické i netradiční

vianocna-vyzdoba-0009_smallPravidelnou událostí v našem životě, na kterou sháníme dárky jsou Vánoce. Přibližně za dva měsíce budeme sedět u Štědrovečerní večeře a těšit se, co nám pod stromečkem nadělí Ježíšek. Dárky mohou být různorodé, originální, praktické ale i netradiční. Vždy je důležité si uvědomit, komu je dárek určený, aby vždy potěšil.

 

Dárek pro maminky a jejich ratolestikids_shampoo_icon_10_14_oz

Uplakané tváře při mytí a česání dětských vlásků jsou minulostí.  PAUL MITCHELL ® Baby Don´t Cry®Shampoo má hodnotu pH dětských slz a myje tak vlásky a pokožku našich maličkých bez jediné slzy. PAUL MITCHELL ®TamingSpray® nechává hřeben a kartáč jen lehce klouzat po dětských vlasech.

Baby Don´tCry® Shampoo100 ml – 239 Kč s DPH, TamingSpray ® 250 ml – 429 Kč s DPH

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dárek pro ženy

Myslíte, že vaše partnerka touží po novém image? Ráda by změnu barvy a střihu vlasů, ale sama si neví rady? V pražském salonu krásy Dolce Diva odbornice rády poradí všem ženám. Profesionálky také poradí se stylem oblečení, který by slušel typu postavy a barevnému typu. Více informací na www.dolcediva.cz.

Dárek pro muže

Zavděčit se muži není vůbec jednoduché. Každý dárek z lásky ale splní svůj darovací účel. Sáhnout můžete i po knize, hudebním CD nebo sportovním vybavení, pokud je váš partner sportovně založen.

print_zion-spa-winter-1
Dárky pro zamilované

Pokud si chcete užít romantický víkend i jindy v průběhu roku – nejen na sv. Valentýna, stojí za to vyrazit k našim slovenským sousedům. V malebné přírodě, pod tatranskými štíty u Štrbského plesa, se nachází kouzelný Grand Hotel Kempinski High Tatras, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. Romantická večeře, relaxační masáže pro dva, vstup do ZION SPA LUXURY a mnohem víc na vás čeká v tomto hotelu. V zimních měsících si můžete užít lyžování na nedalekých svazích. Toužíte li po relaxačním luxusním pobytu ve městě, navštivte ZION SPA LUXURY v bratislavském Grand Hotelu River Park s nádherným výhledem na řeku Dunaj. Více na www.grandriverpark.com a kempinski.com/hightatras.

Dárek pro celou rodinu

Chcete poznat rodinné příběhy, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli? Uchovat si je v paměti? Zajímá vás vaše rodinná historie? Je pro vás důležité být si jako rodina blízko? Na český trh přichází originální hra pro babičku, dědečka a celou rodinu „Jak to tenkrát bylo?”. Karty s retro fotografiemi inspirují hráče k vyprávění příběhů z rodinné historie a těm mladším ukazují, jaké to dříve bylo.  Kdo bedlivě poslouchal a umí odpovědět, může postoupit na hracím plánu. Tak jako je unikátní každý odvyprávěný příběh, je jedinečná a neopakovatelná i každá správná odpověď. Vítězství v této hře ale není to nejdůležitější, nejcennější jsou příběhy samotné.jak-to-tenkrat-bylo_white

Hra, která pomáhá trénovat paměť, je tak nevyčerpatelnou studnicí rodinných zážitků a nikdy se neomrzí. Hru vytvořila se svým týmem Monika Kopřivová, autorka úspěšných knih Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj. Hra je k zakoupení na www.babickarstvi.cz, u dobrých knihkupců a v hračkářství za doporučenou cenu 690,00 Kč.