Úleva pro nohy a klouby

Léto je v plném proudu a s ním i méně příjemné všednosti. Po celodenním zápřahu v práci přiběhnete domů, kde vás čekají další povinnosti a vaše nohy jsou těžké jako z olova.

Úleva od pocitu těžkých nohou

Doplněk stravy MOBIVENAL micro obsahuje diosmin, hesperidin a aescin. Aescin (extrakt kaštanu koňského), který napomáhá snižovat pocit těžkých nohou a podporuje dobrou cirkulaci krve v drobných cévách. Je vhodný pro lidi se sedavým zaměstnáním, při dlouhém stání, chození a cestování.

Chraňte vaše klouby

Osteoartróza je nejčastější onemocnění kloubů. S poškozenou kloubní chrupavkou už není pohyb tak snadný a příjemný jako dřív.  Každý pohyb je spojen s bolestí, ztuhlostí a citlivostí kloubu. Nejdůležitější je včasná prevence. Díky ní projevy osteoartrózy stejně jako její nástup a omezení dokážeme zmírnit.

Nejčastěji bývají postižená kolena, která nejvíce zatěžujeme. Skutečnou úlevu od příznaků osteoartrózy kolene poskytuje volně prodejný lék Bayflex. Obsahuje glukosamin sulfát, který zpomaluje rozvoj choroby, podporuje regeneraci chrupavky, zlepšuje pohyblivost, zmírňuje bolest a ztuhlost. Díky pravidelnému užívání jedné tablety denně se vám zlepší život a pohyb se opět stane radostí. Bayflex 1178mg je léčivý přípravek pro vnitřní užití. Není vázán na lékařský předpis. Obsahuje glukosamin. Nezapomeňte, čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Líbil se Vám náš článek?