Tipy, jak si užít romantiku v Tatrách

Za chvíli tu máme léto. Všechno kvete, okolo nás je spousta barev a teplé počasí láká lidi ven. Člověk má najednou pocit, že všude vidí zamilované páry. Láska je důležitá a prokazovat si ji je potřeba neustále. Nebojte se dát svoje city najevo krásným vyznáním a nebo připravte pro svoji drahou polovičku překvapení. Vezměte ji do Tater, které jsou díky své unikátní atmosféře ideálním místem na strávení chvil plných lásky.

Požádejte ji o ruku

Sice je každý moment v Tatrách zážitkem, postarejte se o to, aby se stal pro vás a vaši lásku nezapomenutelným. Připravte jí překvapení a požádejte ji o ruku na loďce uprostřed Štrbského plesa a nebo si udělejte piknik u jezera. V Grand Hotelu Kempinski High Tatras se o všechno postarají tak, aby vám nic nechybělo. Udělat si můžete i kouzelný večer ve věžičce, kde pro vás připraví večeři s vlastním číšníkem ve světle svíček a s romantickou hudbou, která navodí tu správnou atmosféru na začátek vašeho společného života.

Pohádková svatba

Každá nevěsta touží prožít svůj velký den na výjimečném místě. Za jedno z nejkouzelnějších míst na Slovensku se určitě považuje Štrbské pleso s výhledem na Vysoké Tatry. Mít takovou pohádkovou svatbu není vůbec těžké a hlavně si nemusíte dělat žádné starosti. V Grand Hotelu Kempinski High Tatras si můžete říct „ano“ přímo na břehu plesa, kde připraví sezení v zahradě až pro 120 hostů. Jestliže si chcete tento den vychutnat jen v kruhu nejbližších, sál Gerlach a Kriváň jsou tím správným zosobněním stylu a krásy.

Dotkněte se hvězd

Jestli hledáte jedinečné místo, kde si užít romantiku a nebo líbánky, na první pohled vás okouzlí romantické prostory novomanželského apartmánu. Jeho součástí je pohodlná ložnice s krbem z ónyxu, odpočinková část a když objevíte otevřenou věžičku na střeše hotelu, tak se vám nebude chtít odejít. Z vířivky a se šampanským v ruce se vám najednou naskytne pohled na okolní tatranskou přírodu. Neopakovatelnou atmosféru má novomanželský apartmán zejména během večera. S vaší celoživotní láskou budete mít pocit jako byste se dotkli hvězd.

Oslavte svojí lásku

Grand Hotel Kempinski je místem, kde můžete během víkendového pobytu oslavit výročí nejkrásnějšího dne ve vašem životě. Romantická večeře v Grand Restaurant s kulinářskými specialitami připravenými šéfkuchařem potěší všechny vaše smysly. Aby byl váš večer dokonalý, tak vám při výběru vína velmi rád poradí sommeliér Matúš Hamara. Vybrat si však můžete z vícero balíčků, které nabízí tatranský hotel. Zrelaxovat se můžete například i v jednom z nejlepších a nejkrásnějších ZION SPA LUXURY v Evropě. Prostory spa se nacházejí na stejné úrovni jako Štrbské pleso, a tak se přímo z bazénu či vířívky pokocháte majestátním výhledem na jezero a Vysoké Tatry. Budou tak vaší srdcovkou, kam se budete rádi vracet, abyste se opět cítili jako v pohádce.

Více na www.kempinski.com.

Zdroj foto: Grand Hotel Kempinski High Tatras

Líbil se Vám náš článek?