Soutěže o knihu “Maminko, vyprávěj o vaření”

Kuchařka, kterou si sami vytvoříte

Maminko, vypravej o vareni_titulkaTaky milujete, když maminka nebo babička vypráví o svém kuchařském umění? Možná by stálo za to, aby to vše sepsaly a vytvořili tak jedinečnou knihu – originální rodinnou kuchařku, která se stane cenným pokladem pro další generace.

Oživte domácí knihovnu novým přírůstkem, knihou „Maminko, vyprávěj o vaření.“

Kniha, kam může maminka nebo babička zachytit rodinné kuchařské tradice, zkušenosti a tipy, zaznamenat nejlepší recepty, vyprávět o jejich historii a o zážitcích s nimi spojenými. Se svými nejbližšími se může podělit o tajemství přípravy svých polévek, hlavních jídel, moučníků a dalších dobrot. Kniha nabízí také prostor pro vložení fotografií ať už výsledných pokrmů nebo událostí, pro které byly připravovány. Kuchařské rady získané v dětství od rodičů nebo prarodičů v lidech zůstávají po celý život.

A jak řekl Honoré De Balzac: „Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.“ Obdarujte ke svátku, k narozeninám na Vánoce nebo jen z radosti své blízké touto knihou, která se může stát rodinným pokladem.

K zakoupení zde anebo u dobrých knihkupců za 490,00 Kč.

Vyhrajte tuto krásnou knížku v naší soutěži!

Zašlete nám pomocí formuláře níže do 30.11.2015 fotografii na téma ,,RODINA A VAŘENÍ”. Fotografie následně vložíme na náš profil na Facebooku. Fotografie která se bude nejvíce líbit, získá tuto krásnou knihu.Uzávěrka hlasování na Facebooku bude 8.12.2015. Doporučujeme jako ideální vánoční dárek!

Soutěž ukončena

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.

 Pořadatelem soutěže je internetový portál www.gastrovylety.cz

 Pořadatelem soutěže není společnost Facebook.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Líbil se Vám náš článek?