Soutěž o vstupenky do ZOO Liberec

[slideshow_deploy id=’6349’]

Soutěž ukončena

O výhercích rozhodnou čtenáři našeho magazínu v internetovém hlasování

Plakátek s upoutávkou na soutěž o vstupenky do ZOO Liberec.Na plakátku logo ZOO Liberec, magazínu gastrovýlety, qr kód a fotka bílého tygraChcete vyhrát vstupenku do ZOO..

nebo zajímavou knížku o zvířatech a zoologické zahradě v Liberci? Stačí když do 31.8.2015 nahrajete (pomocí formuláře níže) Vaší nejzajímavější či nejoriginálnější fotografii na téma ZVÍŘATA V ZOO. Deset nejlepších fotografií obdrží vstupenku do ZOO Liberec a dalších deset výherců získá již zmiňovanou knížku. Hodnocení proběhne na základě hlasování čtenářů. V případě stejného počtu bodů má rozhodující slovo porota složená z redaktorů našeho magazínu.

 

 

[su_box title=”ZOO LIBEREC” style=”bubbles” box_color=”#33d30b” title_color=”#110101″]Logo Zoologické zahrady v LiberciNedaleko samotného centra města Liberec, v těsném sousedství klidu a pohody Lidových sadů Petra Bezruče, se nachází nejstarší Česká zoologická zahrada. A rozhodně by jí žádný obdivovatel přírody a zvířátek neměl vynechat! Skrývá totiž za svou bránou hned několik unikátů..pokračovat na článek

 

[/su_box]

Fotografii vkládejte zde:

 

Podrobná pravidla soutěže

 

Líbil se Vám náš článek?