S řeckými čaji Rhoeco se můžete spolehnout na vysokou kvalitu

S řeckými čaji Rhoeco se můžete spolehnout na vysokou kvalitu ručně balených bylinek z malých, 100 % ekologických řeckých farem. Pro zakladatele této soluňské firmy je velmi důležitá jak kvalita bylinek, tak udržitelný přístup k jejich pěstování.

Pečlivě vytvořili pět vyladěných směsí: Mountain, Forest, Sea, Agros a Urban. Každý mix obsahuje jiné bylinky a většina z nich se dá připravit i jako studený nálev pro letní osvěžení. Směsi jsou baleny v kartonových kelímcích připomínající květináče – a není to jen zdání. Po spotřebování čaje je skutečně můžete jako květináče použít: zespod papírového víčka je přilepená tyčinka se semínky některých obsažených bylinek. Stačí obal naplnit zeminou, zasadit tyčinku a pravidelně zalévat. 

Síla je v jednoduchosti, a tak nyní Rhoeco nově přináší pět jednodruhových čajů: Horský čaj (hojník), Meduňka, Heřmánek, Citronová verbena a Šalvěj. Jak je u této značky samozřejmostí, i tyto produkty pocházejí z ekologického zemědělství a každý sáček obsahuje bylinky jen z jedné konkrétní lokality. Váš čaj může pocházet třeba i z úbočí hory Olymp!

Všechny čaje Rhoeco jsou přirozeně bezkofeinové. Čajové směsi i jednodruhové čaje najdete v e-shopu www.zesto.cz – jednodruhové bylinky nabízíme zatím v České republice jako jediní.

Zdroj foto: archiv spol.

Líbil se Vám náš článek?