Připravte se na opravdu sladký festival! Prague candy festival se blíží

Milujete sladkosti všech různých tvarů, chutí a barev?  Pokud ano, v pražském hotelu Pyramida se chystá akce, ze které se vám zajisté zamotá hlava. 

Prague candy festival je unikátní akcí pro milovníky sladkostí ve všech podobách. Čokoláda, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, muffiny, raw dezerty, cakepops, sušenky, horká čokoláda, dražované ovoce, ovocné džusy, zmrzlina, sladké nápoje, báječná káva a spoustu dalších dobrot – to vše na vás čeká 8.4.2017 na nejsladším festivalu roku. K tomu pestrý doprovodný program, živá ukázka výroby dortů, pralinek, zdobení cupcakes či marcipánu, soutěže o sladké ceny a originální vystavovatelé, kteří vám představí to nejlepší ze svých produktů.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji v síti GoOut a jsou rozděleny do dvou kategorií.

Obrázek minidezertů na gastrofestivalu Prague candy festivalZákladní vstup – tato vstupenka je pro ty z vás, co se chtějí na akci rozhlédnout, ochutnat různé sladkosti a nakoupit si dle svého gusta za zvýhodněnou cenu přímo od vystavovatelů u stánků. Vstupenka zahrnuje vstup do prostor, doprovodný program, účast na tombole a 5 degustačních poukázek, které můžete vyměnit za degustační porce zákusků u libovolných vystavovatelů. Vstupenky jsou rozděleny do časových pásem, aby pořadatel zamezil dlouhým frontám. Základní vstup je možné koupit v předprodeji do časového pásma 12.00 – 14.00, 14.00 – 16.00, 16.00 – 19.00. V předprodeji je možné zakoupit vstupenku za 200 Kč. Základní vstup bude možné zakoupit i přímo na místě v hotovosti, cena bude potom 250 Kč pro dospělého a 200 Kč pro studenty, děti do 15 let, seniory a ZTP.

VIP vstupenka – tato vstupenka je pro ty z vás, co si chtějí užít Prague candy festival naplno. Kromě vstupu do prostor, doprovodného programu a tomboly tato vstupenka zahrnuje také 10 degustačních porcí a welcome drink. Další výhodou je, že vstupenka je časově neomezená, tedy můžete na akci přijít v kolik chcete a dokonce vám bude povolen vstup již půl hodiny před oficiálním zahájením akce, tedy již ve 11.30 hodin. VIP vstupenku si můžete zakoupit pouze v předprodeji a jejich počet je kvůli degustační kapacitě akce omezen. Cena VIP vstupenky je 350 Kč.

Děti do 6 let mají vstup v doprovodu dospělé osoby zdarma. Tento vstup nezahrnuje degustační poukázky.

Každý návštěvník získá u vstupu lísteček, který bude slosovatelný v tombole o zajímavé ceny. Tombola bude vyhlašována 3x v průběhu akce a to ve 13 hodin, 15 hodin a  v 17 hodin.

webové stránky pořadatele

Líbil se Vám náš článek?