Nápoj lásky

Svátek sv. Valentýna už pomalu klepe na dveře. Přemýšlíte nad tím, kam vezmete svou polovičku a kde jí připravíte nezapomenutelný večer, máme pro Vás tip. Zaručeně potěší chuťové pohárky vás obou. Kromě skvělé večeře určitě zabodujete i pozváním na valentýnský drink. Co byste řekli na French Martini – nápoj, který obsahuje malinovou vodku, likér Chambord a ananasovou šťávu, která má údajně afrodiziakální účinky.


„Drink má jasný malinový nádech a celková chuť je zjemněná ananasovou šťávou. Dokonale tak doplní pravou valentýnskou večeři či pravý romantický večer,“
říká o nápoji jeho autor, Samuel Kožík, hlavní barman Grand Hotelu River Park. Speciální drink na oslavu Valentýna si můžete vychutnat od 13. do 19. února.

Pokud si chcete v těchto chladných dnech připomenout příjemné teplé léto, vyzkoušejte nápoj měsíce The Freyia. Jeho chuť vytváří třešňovice, vodka, likér St. Germain a sekt. Výjimečnou svěžest mu dodávají ostružiny, citrónová šťáva a sirup Agave, které smícháním vytvářejí barvu zapadajícího slunce.

Lahodný nápoj si můžete připravit i doma. Stačí protlačit ostružiny ve vysokém barovém poháru a přidat všechny ingredience kromě sektu, kterým se drink pouze dolije. Podávejte ho ve vysoké sklenici typu Champagne s kouskem čerstvé ostružiny. Na zdraví a na vaši lásku!

 

 

E shops -BIO potraviny, hračky,domácí potřeby- pro celou rodinu
Obrázek rodiny k boxíku s popisem internetového obchodu pro celou rodinuV internetovém obchodě našeho magazínu naleznete širokou nabídku dárků, hraček BIO potravin, bezlepkové produkty, kuchyňské spotřebiče, nádobí. Nabízíme také obuv a oblečení do přírody a mnoho dalšího. Jsme prostě obchod pro celou rodinu!

Více zde

 

Líbil se Vám náš článek?