Masopustní průvod městem a veselice ve Staré Vsi se blíží

masopust v ZOO Chomutov - děti v kostýmechJíž tradičně ožije začátkem února skanzen Stará Ves v chomutovském zooparku masopustním veselím. Pestrobarevné procesí masek, doprovázené jezdci na koních vyjde 6. února ve 13 hodin od restaurace Tajga směrem na náměstí 1. máje, kde je před historickou budovou radnice přivítá primátor města. Primátor předá maskám symbolický klíč od města a povolí jim masopustní veselí.

masopust v ZOO Chomutov postavy v kostýmech Z náměstí se průvod vydá zpět do Staré Vsi, kde ve stodole u roubeného krušnohorského statku přibližně ve 14.30 vypukne masopustní veselí. Pro děti i dospělé tady bude připraven zábavný program a veselé hry. Milovníci pohádek se mohou těšit na vystoupení divadla Mazec. Pro všechny vyznavače vepřových specialit budou na statku vystrojeny vepřové hody. Dobrou pohodu odpoledne bude svou produkcí umocňovat multižánrová kapela Ventilky a Pumpičky.

Návštěvníci masopustního veselí, kteří přijdou v masce, mají vstup do Staré Vsi zdarma. Ostatní uhradí běžné vstupné, 65 Kč dospělí, 40 Kč děti a důchodci, vstupenku si zakoupí přímo na pokladně zooparku, nebo od 14 hodin u vstupu do areálu skanzenu nedaleko restaurace U Pratura.

Podkrušnohorský zoopark Chomutov

Otevírací doba po – ne 9:00 – 18:00
Dospělí 75Kč
Děti 45Kč
Důchodci 45Kč od 65 let
Psi na vodítku vstup zdarma