Konec splínů, golf nabíjí energií

white-eurovalley-golf-resort-malackyBojujete s úzkostmi, napětím a stresem? Snažte se trávit co nejvíce času venku. Chcete něco zajímavějšího než jen jízdu na kole nebo běh? Golf vyžaduje pohyb na čerstvém vzduchu a navíc v přírodě obklopené stromy. Dokážete si představit, jak se najednou vaše mysl i tělo nabije energií? Vyzkoušejte ho. Je to atraktivní, ekologický a čistý sport, při kterém se dá zažít i spousta adrenalinu. Zároveň je jednou z mála aktivit, kterou když zkusíte, víte během 120 minut, zda vás bude v budoucnu bavit či nikoli. Na první pohled vypadá vše jednoduše, ale zdání klame. Nebojte se, vše se dá naučit. Záleží na čase, který tomu věnujete. Čím více trénujete, tím lépe vám to může jít.

Móda, která baví

Golf patří mezi sporty, kde oblečení hraje důležitou roli. Pakliže neexcelujete na hřišti, okouzlete ostatní alespoň svým outfitem.

Golfové módní desatero:ugc_059_6616_ghrp_bratislava_20150801-06

  • Jeansy a rifle jsou zakázané
  • Sáhněte v obchodě po tričku se stojáčkem nebo límečkem
  • Doporučujeme dlouhé či krátké plátěné kalhoty
  • Vybírejte si oblečení, které je pohodlné a komfortní
  • Dámy mohou obléknout i sukni, ale nikoli mini sukni
  • V chladném a proměnlivém podzimním počasí se hodí větrovka
  • Mějte po ruce i oblečení, které je nepromokavé
  • Oblečení, které si vybíráte by mělo velmi dobře odvádět pot
  • Nezbytnou součástí golfového oblečení je obuv
  • Nezapomeňte vše barevně sladit

black-storkLáska na první úder

Lásku lze najít různými způsoby. Protějšek lze potkat i na golfovém hřišti. Můžete společně odehrát co nejvíce jamek a navíc během takto náročného hobby můžete spálit i nějaké ty kalorie a příjemně zrelaxovat.

GOLF plus

Plus láska + jídlo + rozmazlování. Toto všechno v jednom krásném luxusním balíčku nabízí Grand Hotel Kempinski High Tatras  na břehu Štrbského Plesa. Vychutnejte si polopenzi, úžasné ZION SPA LUXURY, do kterého máte volný vstup a 1x Green Fee v golfovém areálu Black Stork pro 2 osoby.


river-bank-restaurant_terasa-final13
Dejte zelenou golfu ve městě

Díky lukrativní poloze můžete golfový víkend obohatit o kulturní nebo kulinářský zážitek. V Bratislavě můžete páteční večer zahájit v restauraci Riverbank a stát se pravým gurmánem. Skvělé menu vám připraví Igor Čehy tak, že očaruje vaše chuťové buňky. Díky jedinečné poloze restaurace s nádherným výhledem na Dunaj budou omámeny i ostatní vaše smysly. Následující dny můžete strávit hrou golfu na některém ze tří hřišť, které se nacházejí v okolí hlavního města Slovenska. Pakliže se budete cítit unaveni, dopřejte si v Grand Hotelu River Park některou z procedur v luxusním ZION SPA LUXURY. Unavené svaly se stanou minulostí.

Líbil se Vám náš článek?