Jak si stojí české hotely v porovnání s řeckými nebo portugalskými?

Ubytovací zařízení v České republice patří k nejvyhledávanějším mezi uživateli stránek HotelsCombined ve 24 zemích východní Evropy, Pobaltí a Ruska. Během letošního léta se mezi cestovateli z těchto zemí stalo oblíbenější destinací pouze Thajsko a Chorvatsko. Pražské hotely byly dokonce rezervované častěji než hotely ve Varšavě, Budapešti, Berlíně, Barceloně nebo Římě. Vyhledávač HotelsCombined měsíčně používá více než 30 milionů cestovatelů po celém světě. V České republice nyní HotelsCombined zavádí ocenění kvality s názvem Recognition of Excellence, které je určeno hotelům, s nimiž byli hosté mimořádně spokojeni. Cenu už dostaly například Boutique Hotel Seven Days v Praze nebo Gourmet Hotel Villa Patriot v Mariánských lázních.

Ocenění Recognition of Excellence získávají hotely na základě přísných kritérií. Využitím metavyhledávací technologie a patentovaného algoritmu HotelsCombined shromažďuje, analyzuje a řadí miliony zákaznických recenzí a tvoří ucelený přehled o více než 800 000 hotelích po celém světě. Mezi další oceněné patří například Hotel Romance Puškin v Karlových Varech, Hotel Vaka v Brně a AGH Hotel v Rožnově pod Radhoštěm.

„Jsme velmi rádi, že spolupracujeme s hotely v České republice, protože si řada z nich tuto cenu zaslouží. Naším cílem je poskytovat lidem nástroje pro ulehčení jejich života a myslíme si, že je potřeba uznávat a oceňovat různé typy ubytování,” říká Paulina Królikowska, manažerka HotelsCombined. „Co odlišuje Recognition of Excellence, je unikátní způsob, jakým jsou informace získávány a analyzovány, kdy se vše odvíjí od návštěvníků a jejich zkušeností s daným ubytováním,” dodává Paulina Królikowska.

Aby mohI podnik o cenu usilovat, musí splňovat následující kritéria:

  • V době posuzování musí mít hodnocení alespoň 8,5 z 10 bodů od minimálně 100 zákazníků na stránkách HotelsCombined.
  • HotelsCombined nezjistil žádné závažné nedostatky nebo opakující se a neřešené problémy.

Držitelé Recognition of Excellence dostanou certifikát a možnost vyvěsit si označení na svých webových stránkách, které může usnadnit rozhodování potenciálním zákazníkům.

HotelsCombined je předním metavyhledávačem používaným více než 300 miliony cestovatelů ročně. Služba je propojena s tisíci rezervačními stránkami, jako například Booking.com, Expedia a Agoda, aby vytvořila jediný vyhledávač potřebný pro cestovatele bez nutnosti navštěvovat všechny tyto stránky jednotlivě. HotelsCombined jednoduše porovná nabídky všech portálů během jednoho vyhledávání a uživateli zobrazí kompletní přehled hotelů a cen k výběru.

Služba HotelsCombined je dostupná také jako aplikace pro iOS a Android. Pro více informací navštivte www.hotelscombined.cz.