Gastrotip: Káva Eilles, vychutnejte si šálek dobré kávy

OD KRÁLOVSKÉHO DVORA AŽ NA VÁŠ STŮL

Eilles Gourmet CaféDopřejte si šálek kávy z nejlepších kávových odrůd. Káva Eilles Gourmet Café od J.J. Darboven se řadí již více než 140 let mezi tradiční a nejvýznamnější značky v Evropě a především v Německu. Chuťové pohárky touto kávou uspokojovali i na královském dvoře v Bavorsku a díky tomu se Eilles Gourmet Café pyšní též titulem královské dvorní kávy. Káva Eilles Gourmet Café je specifická pro své nezaměnitelné aroma a vybraný kávový požitek. J.J. Darboven je tradičním výrobcem kávy (již od roku 1866). Český a slovenský maloobchodní trh obohatila o řadu dalších značek jako např. Alberto, Eilles Mövenpick a IDEE.

 

Kam dál:

Dvě sklenky s kávouMáte rádi kávu, ale dělá vám trochu problém vyznat se v různých druzích tohoto aromatického lahodného nápoje? Dali byste si občas i něco jiného než „presso“, ale nevíte, co od dalšího nápoje čekat? Přinášíme vám manuál kávového experta.Více zde.

 

 

Jak jednoduše připravit mléčnou pěnu na kávu?

Napěňovač mléka pro jednoduchou přípravu mléčné pěny na kávuDopřejte si dokonalou kávu s mléčnou pěnou!Napěňovač a ohřívač mléka vhodný pro přípravu Latté, Cappuccina, Frappé a jiných nápojů na bázi napěněného nebo horkého mléka koupíte v eshopu našeho magazínu. Navíc pokud zadáte tento kód 9NFHJDCD pro naše čtenáře, máte při objednávce nad 1000,-kč dopravu zdarma!

Více zde
Líbil se Vám náš článek?