GALERIE HARFA SE NA TŘI DNY PROMĚNÍ V ČOKOLÁDOVÝ RÁJ

MILUJETE ČOKOLÁDU A JINÉ CUKROVINKY? CHCETE SE POBAVIT, SKVĚLE SI POCHUTNAT A ZÁROVEŇ SE NĚČEMU PŘIUČIT? PŘIJĎTE DO GALERIE HARFA A UŽIJTE SI S CELOU RODINOU DALŠÍ ROČNÍK OBLÍBENÉHO ČOKOLÁDOVÉHO FESTIVALU.

pozvánka na čokoládový festivalVe dnech od 23. do 25. října 2015 bude Galerie Harfa již po čtvrté hostit Čokoládový festival s jedinečnou kulinářskou přehlídkou, výstavou obrazů malovaných čokoládou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami. Nebude chybět ani vaření s čokoládou, dětská dílna, workshopy či koncerty. Otevírací doba je v pátek od 14 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 do 16 hodin. Vstup je zdarma.

Jste-li milovníky čokolády, rozhodně si festival nenechte ujít! Pořádající agentura ChrisFromParis si i letos připravila bohatý program. Budete mít možnost zhlédnout kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři David Cirkva a Michaela Čudová předvedou své nápadité recepty. Můžete se tak těšit na přípravu a ochutnávky méně obvyklých jídel, jako je malinové Rizotto „arborio“ s bílými hoblinkami čokolády a marinovanou řepou nebo
mrkvovo-čokoládová polévka zdobena sušeným perníkem, drůbeží paštika s bílou čokoládou a brusinkami nebo grilovaná zelenina s omáčkou z bílé čokolády a camembertu.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout i největší čokoládový cupcake v České republice. Dezert dosahuje výšky 0,90 metru a vyrobila ho firma Cobbler´s Prague Bakery. Pořadatelé také představí velký svatební dort vytvořený celý z bonbonů. Pro děti bude připravena dílna, kde si budou moci malovat. Po celou dobu festivalu bude také probíhat soutěž o kuchyňského robota, kávovary Tchibo a čokoládové pochoutky.

Čokoládový festival není otevřen pouze čokoládě, ale návštěvníci budou moci vyzkoušet i vafle, palačinky, perníčky a jiné dobroty či ochutnat speciality jako čokoládové pivo. Akce se zúčastní i vybrané obchody Galerie Harfa.

Galerie Harfa

Galerie Harfa v pražských Vysočanech o 49 000 m2 obchodních a zábavních ploch na třech podlažích byla otevřena 11. listopadu 2010. Již od počátku svého provozu se profiluje jako obchodní centrum nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě.

Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Součástí obchodního centra je také 1 600 míst k bezplatnému parkování. Střecha Galerie Harfa se od 28. dubna 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova. V zimních měsících je na střeše v provozu kluziště o rozměrech 20 × 30 m.

Webové stránky centra

Líbil se Vám náš článek?