Doporučujeme turistický průvodce z nakladatelství JOTA – ITÁLIE

Obal turistického průvodce-ItálieZe všech evropských zemí je Itálie patrně tou, již lze nejobtížněji charakterizovat. Je zároveň moderní a průmyslovou, ale také zemědělskou zemí, kde jsou obyvatelé silně orientováni na rodinu a jejich život je spjat s tradicemi a obřady katolické církve.

 Tento průvodce z britské řady Rough Guides mapuje všechny regiony a „must see“ místa – od archeologických vykopávek v Římě až po milánské kavárny, ve kterých si vychutnáte svůj večerní drink. A nezapomíná ani na místa, kde si můžete dobít své cestovatelské baterky – vyberte si z jedinečných trhů, starodávných trattorií nebo michelinskými hvězdami ověnčených restaurací.

Průvodce je plný pečlivě vybraných informací a inspirace k využití každého okamžiku vašeho italského dobrodružství. Ať už toužíte po zážitcích, anebo po relaxaci, Itálie vás nemůže zklamat svým velkolepým vějířem možností.

 Plnobarevné mapy opatřené značkami zajistí, abyste se neztratili. K dispozici jsou také návrhy tras, které vám pomohou rozhodnout se pro nejvhodnější ubytování. Publikace vás upozorní na ty nejúchvatnější umělecké skvosty, architektonické perly a místa spojená s filmovým průmyslem, která byste neměli minout, a aktualizované recenze hotelů vás ušetří nemilých překvapení. Na cestách oceníte také příruční slovníček nejpoužívanějších výrazů a frází.

Více zde

E shops -BIO potraviny, hračky,domácí potřeby- pro celou rodinu
Obrázek rodiny k boxíku s popisem internetového obchodu pro celou rodinuV internetovém obchodě našeho magazínu naleznete širokou nabídku dárků, hraček BIO potravin, bezlepkové produkty, kuchyňské spotřebiče, nádobí. Nabízíme také obuv a oblečení do přírody a mnoho dalšího. Jsme prostě obchod pro celou rodinu!

Více zde
Líbil se Vám náš článek?