ZPRÁVY: CZECH&SLOVAK PHOTOGIRL

Porota plná zvučných jmen, galavečer s bohatým programem a hned 15 finalistek, tak bude vypadat první ročník mezinárodní soutěže CZECH & SLOVAK PHOTOGIRL. Galavečer se uskuteční v úterý 27. října od 19 hodin v Kulturním centru Semilasso v Brně.

Photogirl Finalistky Finalistek máme 15, ale ve skutečnosti je jich 12. Tři jsou náhradnice, avšak ony samy do poslední chvíle netuší, které z nich jsou těmi náhradnicemi. Vybírat budeme nejkrásnější „fotomodelku“, ovšem nejenom dívku, ženu, která je hezká, ale i vtipná. Zkrátka hledáme osobnost, s níž lze pracovat jak před objektivem fotoaparátu, tak třeba může v budoucnu získat nabídku na reklamu, film a podobně,“ říká pořadatel a prezident soutěže ing. Jiří Zeman.

Z více jak 500 přihlášených dívek ve věku od 18 do X let… vybrala odborná porota, včele s fotografem Robertem Vano 36 dívek a následně jich sítem prošlo 15. Tyto finalistky pak Robert Vano v pražském ateliéru nafotil, jak právě pro prezentaci na finále, tak jích samotných. Nyní už bude na odborné porotě složené ze známých osobností zpěváků, herců, umělců či sportovců a partnerů soutěže, aby vybrali tři nejlepší. Finalistky pořídily společně s fotografem Robertem Vano také sérii netradičních fotografií v unikátním pražském muzeu voskových figurín Grévin.

Tři vítězky získají kontrakty na focení pro módní časopisy v hodnotě 150, 90 a 50 tisíc korun    a samozřejmě věcné ceny. Součástí galavečera v brněnském Semilassu bude i benefiční podtext, kdy výtěžek půjde na podporu projektů Konta Bariéry. Z každé prodané vstupenky jde 50 korun na tento účel v rámci prodeje červených nosů – u příležitosti projektu Pomáhej (s) humorem, kdy právě měsíc říjen je s tímto tématem spojený.

Pořadatelé slibují velmi zajímavé hosty a porotce a také účinkující

Photogirl finalistky a Robert Vano„Jde o přední české fotografy – Jana Saudka, Roberta Vano, Jefa Kratochvíla, Tina Kratochvíla, modelingovou královnu Miladu Karasovou, režisérku Irenu Pavláskovou, herečku Jitku Sedláčkovou, zpěvačku a herečku Dášu Zázvůrkovou, herce Lukáše Langmajera a Jana Kuželku, zpěváka a herce, představitele Fantoma opery Radima Schwaba, jeho muzikálového kolegu Josefa Vágnera, zpěváka Martina Maxu, moderátora Luboše Xavera Veselého, Muže roku 2015 Jakuba Krause, fotbalového internacionála Petra Švancaru a předního českého vizážistu, stylistu a designéra Káju Pavlíčka, vyjmenoval pořadatel soutěže Jiří Zeman s tím, že na diváky v sále i na účinkující čeká,“ i několik milých a překvapení. Vstupenky na galavečer lze získat jak v síti Ticketportal.