ZAŽIJTE PŘÍBĚH OHNĚ V SOUBOJI DOBRA A ZLA VE VELKÉ OHŇOVÉ SHOW

[slideshow_deploy id=’6175’]

Souboj dobra a zla v historii a budoucnosti lidstva..

vystoupení s ohněm v areálu Šiklův mlýnohnivou apokalypsu, noc plnou napětí a adrenalinu v podání kaskadérů s koňmi, vojenské techniky, tanečníků s ohněm a především špičkových pyrotechniků zažijete v sobotu večer 25. července na Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem. První srpnovou sobotu 1. 8. nás pak čeká jedna z TOP akcí Šiklova mlýna a to Aeroshow, kde bude hlavním hostem akrobatický pilot Petr Kopfstein MISTR SVĚTA 2014 seriálu Red Bull Air Race kategorie Challenger.  

Ohňová show v areálu Šiklův mlýnV sobotu 25. 7. po setmění rozzáří Rodeo arénu pyrotechnické efekty a dech se bude tajit i u kaskadérských kousků.  Tento rok nás čeká ohňová show s názvem „Píseň ohně“.  Mystický příběh nás provede historií lidstva, v které oheň hrál vždy důležitou roli. Od samotného objevení ohně, přes války i oslavy života, až po zkázu a konečnou apokalypsu. Celý příběh ztvární krásné tanečnice, jezdci na koních projíždějící ohnivými branami, průjezdy bojovým vozidlem, výbuchy, tanečníci s profesionální světelnou a ohňovou show i špičkoví pyrotechnici. Finále bude patřit parádnímu megaohňostroji s hudebním doprovodem.

Po celý den běží ve westernovém městečku denní program včetně divadel, nové westernové show a tanečních přehlídek na náměstí. Zábavu si můžete užít i na více jak dvacítce atrakcí (např. naleziště drahokamů, originální malování na obličej nebo okružní jízda po areálu s výkladem v Safari vláčku). K dispozici je také aquapark s divokou řekou a megatrampolínou, nebo jízdy ve speciálně upraveném bojovém vozidle pěchoty či na čtyřkolkách.

[su_box title=”PROGAM SOBOTA 25. 7″ style=”bubbles” box_color=”#d3160b” title_color=”#110101″]

  • Kůň proskakujíc ohněmV 10 hodin zahájení programu na náměstí westernového městečka a první vystoupení temperamentních Mexičanek i tanec hadí ženy Amry.
  • Na 11:30 je připravené humorné divadelní představení z divokého západu Samovo tajemství v přírodním amfiteátru a po něm následuje kankán a tanec vězenkyň na náměstí westernového městečka.
  • Po 14. hodině se sejdeme podruhé v amfiteátru na novou westernovou show „Amerika v čase zábavně i poučně“.
  • Před půl čtvrtou odpolední shlédneme přehlídku dobových kostýmů podanou příběhem, který napsal sám život „Lucky – Štístko“.
  • V 16:45 nás opět v amfiteátru čeká krásný dramatický příběh Molly Parkerová, kde nebudou chybět divoké přestřelky a ohlušující výbuchy.
  • Na 19. hodinu je nachystaný animační program pro děti i dospělé na náměstí westernového městečka.
  • Po 21. hodině a 15. minutě vypukne na Rodeo aréně Velká ohňová show, která bude zakončená megaohňostrojem.
  • Po 22. hodině je připravená Dicso party a jízdy v nočním strašidelném vláčku ve westernovém městečku.
  • CELÝ DEN: V Dolní Rožínce je otevřen Strašidelný zámek Draxmoor. Atrakce v areálu Šiklova mlýna pro celou rodinu.

[/su_box]
Líbil se Vám náš článek?