Zámecký Family Fest 2015 nabídne zábavu dětem i jejich rodičům

Plakát s pozvánkou na rodinný festival na zámku Zlín

Festival plný zábavy pro celou rodinu..

Ve Zlíně se chystá první ročník Family Festu, který potěší rodiny s dětmi. Akce se koná v sobotu 27. června od 9:00 do 19:00 v prostorách nádvoří zámku ve Zlíně a v přilehlém sadu Svobody.

Celodenní akce začne jarmarkem krámku Dary kraje, na kterém bude možné zakoupit farmářské potraviny od regionálních dodavatelů. Zároveň bude probíhat řemeslný jarmark neziskových organizací ze Zlína a okolí, které pro děti chystají velmi zajímavé dílny. Děti si s pomocí lektorů vytvoří výrobky ze dřeva, kovu a jiných netradičních výtvarných materiálů. „Na trávníku kolem zámku chystáme k odpočinku a ke svačině velké piknikoviště. Deky si rodinky mohou přinést své vlastní anebo si je budou moci na místě zakoupit,“ sdělila organizátorka akce Věra Stojarová.

Další odpočinkovou a zároveň hravou plochou bude tzv. slámoviště – plocha plná slámových balíků.
Od jedné hodiny odpoledne se rozjede doprovodný program v prostorách sadu Svobody kolem zámku. Rodiny s dětmi se mohou těšit na „Nový cirkus“, stromolezení, čajovnu pro děti, hudební workshop, skákací hrad, dráhu pro RC auta a další aktivity. Na pódiu před zámkem budou připravená divadla pro děti, dechová dílna didgeridoo, hlavní hvězdou celého dne pro děti bude kapela Pískomil se vrací! Jedná se o velmi zajímavý hudební projekt punkové kapely pro děti.

Zámecký Family Fest 2015
  • Začátek: 9:00 (jarmark Dary kraje, řemeslný workshop, piknikoviště, slámoviště, čajovna pro děti, skákací hrad)
  • kulturní program:
    • 13:00 divadlo pro děti “Včelí královna”
    • 14:00 divadlo Hvizd „Princezna a drak“
    • 15:00 dechová dílna didgeridoo
    • 17:30 Pískomil se vrací!

V případě deště se akce koná v přízemí zlínského zámku.

Vstup na akci je zdarma.

Líbil se Vám náš článek?