Víte, v čem si vyšlápnout?

Většina značek, která představuje podzimní kolekce, vrhá na trh modely v tlumených barvách. Decentní a klidné. Jistě, modely takové můžete mít, ale boty? To je jiná kapitola…

Původní španělská značka Cuplé představuje modely bot plné barev, pohody, stylu. Zapomeňte na černé lodičky, ale vsaďte na odstíny nebe, zapadajícího slunce, barev písku na poušti. Smyslnost značky je vidět i na podzimní kolekci obuvi, která je opět unikátní a jedinečná. Přesvědčte se sama.

Unifikovaný styl je přesně tím, co se vám vyhne, pokud zvolíte právě stylový detail, doplněk, který žádá vaši pozornost. Noste nejen podpatky, ale také mokasíny, eklektický styl zkrátka sluší a španělský módní dům si je vědomý toho, že si z něj vybere každá sebevědomá žena.

Modely Cuplé ale nejsou určeny pro každého. Pokud jste raději v davu neviditelná, nechcete být středem pozornosti a už vůbec nechcete, aby vás muž vašich snů pozval na rande, pak se modelům značky Cuplé zdaleka vyhněte.

Bonus navíc: Všechny doplňky jsou ruční prací, takže budete nosit zaručený originál. Bude vám slušet, protože je jedinečný, stejně jako vy. Dejte modelu svůj nezaměnitelný otisk. Přesně pro to je stvořen.

Více na www.cuple.com