V námořnickém i do kanceláře

Preferujete pohodlí a vyhýbáte se extravaganci?  Ležérní námořnická móda je to pravé pro vás. Přirozený styl je hlavně o pohodlí. Nejlépe se ženy, vyznávající tento styl, cítí v nenápadném a nadčasovém oblečení. Kladou však důraz na kvalitu, nikoliv na kvantitu. Pokud to máte vnitřně nastavené stejně, měla byste rozhodně zamířit do prodejny Stefanel, kde najdete přesně takový módní styl, který vás bude bavit. A bude vám slušet. O jaký styl jde? O jedinečný, letní, námořnický…

Námořnická móda to nejsou už jen pruhované trička a bílé kalhoty. Je to styl! Oblečení původně určené pro volný čas návrháři povýšili na elegantní look “lepší společnosti”. Kolekce inspirované korzáry a mořskými vlky, sluneční riviérou a přímořskými letovisky celého světa nastupují na scénu v plné parádě i letos. Pokud vás fascinuje námořnická móda, ale na první místo kladete styl a kvalitu, která je vidět na pohled, zaměřte se na klasiku nebo retro kousky.

Obojí nabízí značka Stefanel ve své aktuální kolekci. Modely tohoto italského módního domu jsou tuto sezónu ještě vydařenější, ženštější a plné nefalšovaného sexappealu! Klasický námořnický styl totiž pojal sofistikovaněji.

Proužky kombinuje s pastelovými barvami, volné kalhoty s topy asymetrických střihů. Královnou rekreačních destinací i městských bulvárů budete také ve volných dlouhých šatech. Nezapomeňte, do námořnických kousku se vyplatí investovat, protože je lze nosit každé léto. Tento styl svět miluje a vrací se každou sezónu už 150 let.

Shrnuto, podtrženo: Ležení styl sluší především ženám, které mají rády samy sebe, a přirozenost a pohodlí je pro ně na prvním místě v oblékání.