V bílé do práce i do přírody

V jednoduchosti je krása. A síla. Proto se napříč podzimní kolekcí Stefanel nese jediná barva. Bílá. Její univerzální síla spočívá právě v jednoduchosti, v tom, že se snadno kombinuje s dalšími odstíny kolekce, stačí drobný doplněk v podobě šátku nebo brože a z jednoduchých šatů je mnohem zajímavější kousek. Neokoukaný. 

Návrháři z módního domu Stefanel letos také vsadili na neotřelé kombinace materiálů. Takže nechali rozehrát odstíny bílé na kašmíru v kombinaci s hedvábím, nebo viskózou. Na první pohled robustní kombinace působí ovšem jemně a žensky. Skvěle se hodí pro víkendové nošení, ale také do zaměstnání, kde není nezbytné striktně dodržovat dress code.

Jak bílou nosit? Existuje totiž mnoho odstínů a je dobré vědět, že polární bílá sluší Sněhurkám. Tedy ženám s tmavými vlasy a bělostnou pletí. Naopak odstíny jemnější, s pastelovým nádechem sluší blondýnkám i zrzkám.

Stejně tak je možné dodat bílému základu šťávu pastelovou modří, nebo červenou. V podobě kabátku, saka.

Výše uvedené snadno poskládáte v butiku Stefanel – z výběrových kvalitních a nadčasových kousků, které vám budou slušet.

Líbil se Vám náš článek?