Teď vaří šéf! v nové sérii vzdává hold hřejivým polévkám

Zdeněk Pohlreich je oblíbeným guru nejen profesionálních, ale také amatérských kuchařů. Právě proto a právě teď přichází televize Prima s dalšími díly série: Teď vaří šéf!. Již 4. listopadu se můžete těšit na další díl.

„Vaření a příprava jídla nesmí být práce, ale zábava. Ta je totiž na výsledku vždy znát. A jídlo připravené s láskou vždy chutná líp,“ stojí si za svým i nadále šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

A neváhá svůj přístup ke kulinařině předvést ani v dalším díle pořadu Teď vaří šéf! První víkendovou neděli se tak můžete těšit na zdravé a chutné recepty, které obohatí váš jídelníček. Servírujte rodině quinou, pohankové tyčinky s  tvarohem, t-bone steak se žampiony, salát z bulguru i další pochoutky a uvidíte, že se po nich jen zapráší.

Hlavním mottem, které se prolíná všemi díly série, je polévka. K večeři: Na zahřátí, pro dobrý spánek, klidný večer. Při podzimních dnech je právě polévka považována za jedno z nejlepších jídel a vy si ji můžete s chefem připravit tuto a také každou následující neděli.

Nejlepší česká cooking show, již tradičně přímo ze Zdeňkova statku každou neděli od 28. října v 10.15 na Primě! Čerstvé suroviny, svěží nápady, jednoduchá příprava – mistrovská kombinace, kterou není dobré si nechat ujít!

Zdroj foto: FTV Prima, spol. s r.o.

Líbil se Vám náš článek?