Taneční festival v rytmu country

[slideshow_deploy id=’6175’]

MISTŘI AMERICKÝCH TANCŮ NA ŠIKLOVĚ MLÝNĚ..

tanečnice v červených šatech při vystoupení na tanečním festivalu v Šiklově mlýněProfesionální country tanečníci z Česka i ze zahraničí se představí 18. července v Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem. Taneční vystoupení probíhají v průběhu celého dne, ale vrcholem bude originální večerní představení těch nejlepších tanečníků i jedinečná crazy show „Severní vítr je krutý“. Další víkend 25. 7. nepropásněte Velkou ohňovou show se soubojem dobra a zla v historii a budoucnosti lidstva. 

Skupina tanečníků při vystoupení na tanečním festivalu ve westernovém městečku Šiklův mlýnV sobotu 18. července probíhá v Šiklově mlýně Taneční festival, kterému předchází tradiční Americký týden. Tento kurz country tanců začíná v sobotu 12. 7. a trvá do neděle 19. 7. Taneční výuky probíhají každý den po celém areálu Šiklova mlýna. Klasický country tanec střídá line dance, kde jsou použity prvky moderní hudby i tance nebo clogging, což je opravdový americký stepařský tanec a oblíbený je i square, který se tancuje ve čtverylkách na jednoduchou anglickou nápovědu. Výuka je určena pokročilým i začátečníkům. Školitelé jsou zkušení tanečníci a instruktoři. Celý týden je zakončen sobotním Tanečním festivalem, kdy už od rána bude standardní program Šiklova mlýna doplněn o bohaté taneční ukázky. Vystoupí zde jak profesionální tanečníci z Česka i zahraničí, tak i účastníci celého týdenního kurzu pro které je to většinou první vystoupení před publikem a také vrchol celotýdenního snažení.

westernové představení pro děti v areálu Šiklův mlýn

 

Zábava po celý den..

celý den běží ve westernovém městečku denní program včetně divadel, westernové show a tanečních přehlídek na náměstí. Zábavu si můžete užít i na více jak dvacítce atrakcí (např. hod tomahawkem, zrcadlový labyrint nebo jízda ve vláčku Union Pacific). K dispozici je také aquapark s divokou řekou a megatrampolínou, nebo jízdy ve speciálně upraveném bojovém vozidle pěchoty či na čtyřkolkách.

[su_box title=”PROGAM SOBOTA 18. 7″ style=”bubbles” box_color=”#a4f42c” title_color=”#110101″]

Taneční festival4
Taneční festival
Taneční festival, taneční skupina country tanců
Taneční festival Šiklův mlýn
Karneval Šiklův mlýn
Karnevalová show
den koní ve westernovém městečku Šiklův mlýn
den koní ve westernovém městečku Šiklův mlýn
den koní ve westernovém městečku Šiklův mlýn
Krneval šiklův mlýn
den dětí 2015 4
den dětí 2015 Šiklův mlýn
den dětí 2015
den dětí 2015 Šiklův mlýn
  • V 10 hodin zahájení programu na náměstí westernového městečka a první taneční vystoupení temperamentních Mexičanek.
  • Na 11:30 je připravené humorné divadelní představení z divokého západu Samovo tajemství v přírodním amfiteátru a po něm následuje kankán na náměstí westernového městečka.
  • Ve 14 hodin následuje nová westernová show „Amerika v čase zábavně i poučně“.
  • Po 15. hodině nás čeká první část Tanečního festivalu. Na náměstí westernového městečka se představí první taneční skupiny. Čeká nás hromadné představení v line dance, několik tanečních skupin ukáže square dance i klasické country a jako vždy nebudou chybět originální stepařská čísla v podání tance clogging.
  • V 17 hod a 30 minut shlédneme v amfiteátru krásný dramatický příběh Molly Parkerová, kde nebudou chybět divoké přestřelky a ohlušující výbuchy.
  • Po 19. hodině je v amfiteátru připravená druhá část tanečního festivalu a jako každý rok i tento uvidíme jedinečná taneční čísla v podání nejlepších skupin převážně v cloggingu.
  • Na 21. hodinu je připravená crazy show v podání herců ze Šiklova mlýna. Co se tento rok bude odehrávat pod názvem „Severní vítr je krutý“, je jedno velké překvapení.
  • Po 22. hodině celý program zakončí ohňostroj a začne diskotéka a jízdy ve strašidelném vláčku Union Pacific.
  • CELÝ DEN: V Dolní Rožínce je otevřen Strašidelný zámek Draxmoor.

[/su_box]
Líbil se Vám náš článek?