Středomořská kuchyně i sázka na americkou jistotu. Dokonalý mix chutí již v dalším díle pořadu „Teď vaří šéf!“.

Zdeněk Pohlreich se nijak netají tím, že z každé národní kuchyně je třeba vzít si to nejlepší a naservírovat to s chutí na talíře. Další neotřelou kombinaci napříč kontinenty můžete ochutnat již v neděli, 11. listopadu 2018 v 10:15 na TV Prima. Další díl nové série Teď vaří šéf! je tady.

„V kuchyni se občas chovám divně,“ přiznává s šibalským úsměvem během třetího dílu oblíbené kulinářské show Zdeněk Pohlreich. A má pravdu. Jenže je to právě jeho odvaha experimentovat, i nadhled, které rozvíjí nejen národní kuchyně, ale také umění každého z kuchařů a posouvá jej na další úroveň. Kdo si troufne vařit se Zdeňkem a kdo se bude držet klasiky?

Pokud se divák nebojí ozvláštnit jídelníček rodiny, může ve třetím díle odlehčit rodinnou kuchyni recepty z avokáda, dýně, chobotnice, loupané plece. Záměrně jsme z každého receptu vyjmenovali jen jednu ingredienci. Dá se z nich sestavit jídelníček na celý den, který bude bavit a hlavně chutnat?

Divák se může přesvědčit sám o tom, že výše uvedené, servírované během jediného dne, tvoří dokonalou symfonii chutí. Čerstvé suroviny, svěží nápady, jednoduchá příprava – mistrovská kombinace, kterou není dobré si nechat ujít!

Nejlepší česká cooking show, již tradičně přímo ze Zdeňkova statku, každou neděli od 28. října v 10.15 na Primě! Další díl sledujte již 11. listopadu.

Zdroj foto: archiv společnosti

Líbil se Vám náš článek?