ŠIKLŮV MLÝN POBAVIL A POUČIL DĚTI NOVOU WESTERNOVOU SHOW

Šiklův mlýn..

divoký západ ve westernovém městečku Šiklův mlýn, představení pro dětiu Zvole nad Pernštejnem patřil tuto neděli 31. 5. všem dětem, které zde oslavily jejich Den dětí. Děti shlédly novou westernovou show se zajímavým příběhem, který nás provedl po divokém západě. Nechyběli kovbojové, pistolníci ani divoké přestřelky. Zábavnou formou jsme se dozvěděli mnoho nového, jak to chodívalo v dobách dávno minulých na divokém západě. Děti se společně s jejich rodiči zasmály u humorného divadelního představení Deník Sama Clarka. A jak už tomu na divokém západě bývá, nechyběly ani pořádné přestřelky kovbojů, výbuchy a temperamentní koně. Po celý den se děti mohly vyřádit na spoustě zábavných atrakcí nebo navštívit zoopark, kde i letos přibyli noví zvířecí kamarádi. Všichni jsme se báječně navnadili na hlavní letní sezónu, která začíná již 27. 6. 2015 a budeme mít otevřeno nonstop červenec až srpen.

den dětí 2015  V 10 hodin odstartoval zábavný den pro děti milým slovem moderátora, který vás nejen v tuto chvíli ale i po celý den informoval o dění ve westernovém městečku. Nechyběly desítky zábavných atrakcí jako jízda vláčkem Union Pacific, rýžování zlata, naleziště drahokamů nebo třeba i skákání v pytli nebo hod podkovou.

westernové představení pro děti v areálu Šiklův mlýnObchůdky se suvenýry i restaurace a stánky s něčím dobrým na zub byly celodenně obsypány dětmi i jejich rodiči. Po celý den se také v městečku procházel medvídek Haribo, se kterým se děti mohly vyfotit, vysoutěžit si od něj nějakou krásnou cenu jako třeba batůžky, plyšáky a další hodnotné ceny a dokonce si s ním i zatancovat v rámci výuky country tanců na náměstí městečka. Šiklův mlýn navštívily stovky návštěvníků, kteří si celý den náramně užívali a věříme, že se se všemi potkáme i příští rok.