Revoluční outdoorové jídlo na Hithit.cz

Podpoř českou značku a užívej si kvalitní 100% přírodní jídlo, které v batohu ani neucítíš! Adventure Menu je v Čechách už 8 let a teď přichází s něčím naprosto převratným! Ultralehkým jídlem, které je sušené  jejich vlastní novou technologií a zachovává si přirozenou chuť domácího jídla. Navíc je jídlo možné zalít jen studenou vodou a za 12 minut se ti samo ohřeje a zároveň rehydruje!

„Chtěli jsme dopřát pořádné poctivé jídlo i těm, kteří na cestách řeší každý gram na zádech,“ říká spoluzakladatel značky Radek Slabý. Po 2 letech vývoje se jim to povedlo a nyní finišují s výrobou samotného stroje a implementací nové technologie tak, aby v polovině roku 2019 mohli nabídnout kompletní novou řadu ultralehkých outdoorových jídel. Jídel bude 12 druhů a budou určeny jak pro masožravce, tak pro vegetariány, nebo třeba lidi s bezlepkovou dietou.

V čem je nová technologie tak unikátní?

Primárně je daleko ekologičtější, než běžně používaná lyofilizace (sušení vymražením) a výsledné jídlo si zachovává nutriční hodnoty a přirozenou chuť ručně vařeného jídla. Ročně jeden stroj ušetří až 270.000kWh a jídlo odlehčí až o 70%. Navíc příprava jídla je extrémně jednoduchá a rychlá.

Na co na Hithit.cz vybíráte?

„Vybíráme především na pomoc s financováním celého nákupu technologie. Máme za sebou 2 roky intenzivního vývoje, který jsme samozřejmě financovali sami, ale to byl jen začátek. Teď teprv přichází ta hlavní část a každý příspěvek nám pomůže posunout se blíž vysněnému cíli,“ dodává Radek Slabý. Kromě zajímavých odměn si ale připravili ještě něco navíc. Každý, kdo projekt podpoří může navrhnout své vlastní jídlo a ten nejlepší recept na konci kampaně vyhraje! ADM ho zařadí do sortimentu a autor jídla vyhraje poukaz na nákup jídel v hodnotě 10.000,-Kč.

Tak co? Půjdete do toho s nimi?

Zdroj foto: archiv společnosti

Líbil se Vám náš článek?