Prostřeno! na sociální síti

Pro lepší komunikaci mezi komunitou těch, kteří mají rádi pořad Prostřeno!, připravila FTV Prima novou platformu, kde se setkávat, vyměňovat si názory, recepty i soutěžit. Prostíráme na facebooku.

Oblíbená kulinářská show Prostřeno! Vstupuje do stovek tisíců domácností pravidelně již téměř desátým rokem. Za tu dobu se v ní předvedli kuchtíci začátečníci i téměř profíci, kteří si byli v počátku soutěžení prakticky jisti svou výhrou. Jenže se zadařilo jen zlomku z nich.
Vzhledem k tomu, že do debat o jednotlivých soutěžících, receptech, způsobu chování, se chtějí zapojit i další, vznikla nova skupina na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1966764700078973/ , ve které si příznivci pořadu mohou
vyměňovat názory na vše spojené s vařením. Kromě zajímavých informací je možno na facebooku najít soutěže o zajímavé ceny. Prostřeno! je tak prakticky neustále.

Pořadem provázejí od jeho počátku manželé Jana Boušková a Václav Vydra.

Pořad Prostřeno! Je formátem, který baví napříč generacemi. Pokud zaujalo i vás: Sledujte pořad Prostřeno! pravidelně každý všední podvečer v 17:50 na TV Prima.
Ke skupině na facebooku se připojte už dnes!

Zdroj foto: archiv spol. FTV Prima