Prima přichází s novou sérií oblíbeného pořadu se Zdeňkem Pohlreichem Teď vaří šéf!

Oblíbený chef nekončí, ani se nechystá do důchodu. Televize Prima opět přichází s populárním formátem pro nedělní dopoledne. První díl sedmé série Teď vaří šéf! poběží již od 28. října a diváci se mohou těšit na 8 dílů.  

Pořad, ve kterém se Zdeněk Pohlreich soustředí na přípravu kompletního jídelníčku, si získal velkou oblíbenost již během vysílání předchozích sérií. Šéf v něm neučí vařit profesionály, ale vysvětluje začátečníkům, jak připravit celé menu na vysoké kulinářské úrovni. Jednoduše, čistě, během několika okamžiků. Rád poodhalí tajemství šéfkuchařů a díky tomu se amatérsky připravené pokrmy stávají vysokým gastronomickým zážitkem.

Na co se mohou těšit diváci v nadcházející sérii? Zdeněk Pohlreich připravuje ve své oblíbené letní kuchyni podzimní odlehčená menu. Předvede divákům mnoho zdravých receptů, které taktéž vynikají kombinací chutí. Menu, po kterých se nepřibírá, která jsou ale radostí konzumovat.

Nejlepší česká cooking show, již tradičně přímo ze Zdeňkova statku každou neděli od 28. října v 10.15 na Primě! Čerstvé suroviny, svěží nápady, jednoduchá příprava – mistrovská kombinace, kterou není dobré si nechat ujít!

Zdroj foto: FTV Prima, spol. s r.o.